تولد
پزشک ماما

کار عجیب پزشک ماما هنگام زایمان خودش !!

کد مطلب : 77799تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
پزشک ماما بیمارستان برای اولین بار در اتاق عمل زایمان کار غیر منتظره ای انجام داد که خبرش در همه دنیا فراگیر شد و همه مردم را شگفت زده کرد.

زنی که خودش را سزارین کرد و نوزادش را به دنیا آورد

همانطور که میدانید، زایمان به روش سزارین با بیهوشی یا بی حسی مادر انجام میشود و حتی برخی از مادران طی تولد نوزادشان در این جراحی، خواب هستند و نمیتوانند شاهد لحظات فوق العاده به دنیا آمدن فرزندشان را باشند اما ماجرا برای شخصیت اصلی قصه ما که مثل تمام مادران دنیا، یک قهرمان واقعی است، یک پزشک زنان زایمان توانست این تجربه را داشته باشد که با دستان خودش فرزندش را به دنیا آورد.

"امیلی دیال"، پزشک زنان و زایمان، از همان وقتی که متوجه بارداری خود شد، تصمیم متفاوت خود را برای روز زایمانش گرفت. او میخواست در اتاق عمل دوستش "سارا هیل" او را عمل سزارین کند و یک عکاس کنارشان حضور داشته باشد برای ثبت تمام صحنه ها. امیلی تصمیم داشت که خودش نوزاد را از داخل رحمش بیرون بیاورد بنابراین در تمام طول عمل کاملاً هوشیار بود و همه چیز را به وضوح می دید.

زایمان

قبل از عمل، امیلی با همکارانش برنامه ریزی کرده بود که چگونه عمل سزارین انجام شود. تمام افراد حاضر در اتاق عمل، از پزشکان تا پرستاران، می‌دانستند که او خود می‌خواهد فرزند را به دنیا بیاورد. از طرف دیگر، او تا قبل از عمل جنسیت نوزاد را نمی‌دانست، زیرا می‌خواست آن لحظه را تا زمان زایمان برای خودش نگه دارد.

در روز عمل سزارین، امیلی آماده شد و بعد از برش ایجاد شده توسط پزشک و آماده شدن نوزاد برای بیرون آمدن از رحم، نوزادش را با دستان خود به دنیا آورد. وقتی که کودک به دنیا آمد، امیلی صورت او را به سمت خود چرخاند تا برای اولین بار به چشمان فرزندش نگاه کند. این لحظه برای او بسیار احساسی و زیبا بود و همیشه آن را به عنوان یک لحظه خاص در زندگی‌اش به یاد خواهد داشت.

فرزند او در ساعت 11:17 صبح به دنیا آمد. این ساعت برای امیلی و خانواده‌اش زمانی بسیار خاص و شگفت‌انگیز بود. این زایمان نه تنها تجربه امیلی را در نقش یک ماما بیشتر کرد، بلکه او این شادمانی را در کنار خانواده‌اش تجربه کرد. این لحظات، شادترین لحظات زندگی او بوده و او در صفحه شخصی خود نوشت:"یکی از جالب‌ترین روزهای زندگی من بود؛ امروز نه تنها به عنوان یک ماما عمل سزارین انجام دادم، بلکه خودم فرزندم را از داخل شکمم به دنیا آوردم."

کار عجیب پزشک ماما هنگام زایمان خودش !!

443
این مطلب مفید بود ؟349
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
محمد1402-09-20
امیدوارم مردم دنیا دارای دغدغه های ارزشمندتری شوند و روزمره گی و خسته کنندگی زندگی مدرن که همه چیز آن تکراری شده و تمنای دیده شدن توسط سایرین افراد را به این امور وادار نکند.
104
وبگردی