مختارنامه

تیکه خانم بازیگر به پخش مجدد سریال مختارنامه

تاریخ انتشار : 26 مرداد 1401کد مطلب : 88276تعداد نظرات : 1 نظر
سالها از اولین پخش سریال مختارنامه می گذرد اما همچنان در مناسبت های مختلف از تلویزیون پخش می شود که این موضوع واکنش های جالبی از برخی بازیگران دریافت کرد.

باز پخش مختارنامه صدای بازیگران را در آورد

مختارنامه اثر به‌یادماندنی داوود میرباقری است که امسال هم با آغاز ماه محرم روانه آنتن شبکه آی فیلم شد. این سریال که برای اولین بار در 40 قسمت در سال 89 از شبکه یک سیما پخش شد، از آن سال تا کنون هر سال محرم از شبکه های مختلف بازپخش شده است. بازپخش سریال مختارنامه در فضای مجازی واکنش‌های جدی و طنز زیادی رابه دنبال دارد که جدیدترین آن را در این بخش از چهره ها در نمناک مشاهده می کنید.

بازپخش دوباره سریال مختار نه تنها موجب بروز واکنش ها در فضای مجازی شد بلکه صدای بسیاری از بازیگران را نیز در آورد و این بار دنیا مدنی دختر کوچک رویا تیموریان به باز پخش این سریال واکنش نشان داد.

بازیگر نقش فرناز در سریال رهایم نکن نوشت:

فکر می کردم شوخیه اما هنوز پخش میشه!

مختارنامه

سریال «مختارنامه» یکی از سریال های مذهبی است که هنوز هم با تکرار مکررات، برای بسیاری از بینندگان جذابیت دارد و مورد استقبال مخاطب قرار می گیرد اما بر اساس گفته های بسیاری از بازیگران مختارنامه وقتی کار فاخری مثل «مختارنامه» هم این قدر تکرار می‌شود، با آن شوخی می‌کنند.

مختصر بیوگرافی دنیا مدنی

دنیا مدنی بازیگر سینما، تلویزیون و طراح متولد 13 تیر 1369 در تهران است. دنیا دختر کوچک رویا تیموریان از همسر اولش میر ولی‌الله مدنی از تهیه کنندگان با سابقه سینما و تلویزیون است و تنها یک خواهر بنام درنا دارد.

دنیا مدنی

او فارغ‌التحصیل رشته طراحی لباس در مالزی و جهاد دانشگاه تهران می باشد که در سینما مدتی دستیار طراح لباس بود و اولین بار با سریال «زندگی جای دیگری است» به کارگردانی منوچهر هادی کنار طراحی لباس، بازیگری را تجربه کرد.

او در فیلم هایی چون مفت آباد، سرو زیرآب، سلفی با دموکراسی، زندگی جای دیگری است، دستت را به من بده، رهایم نکن و... بازی کرده است.

تیکه خانم بازیگر به پخش مجدد سریال مختارنامه

3.520
این مطلب مفید بود ؟146
منبع : عکس: مسعود پاکدل / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
ایرانی1401-05-26
حالا اگر خودش تو فیلم بازی کرده بود هر ماه هم که پخش می شد اعتراض نمی کرد.
192
وبگردی