جواد عزتی
جواد عزتی، بازیگر طناز و محبوب کشورمان، با همان توانایی فوق‌العاده بالای خود در جذب مخاطب از نتیجه ماجرای عشق ورزیدنش به یک خانم غریبه صحبت کرد.

خاطره جالب جواد عزتی از اولین باری که عشق ورزید

اگر جزو مخاطبان برنامه دورهمی مهران مدیری باشید، حتما سؤال خاص مجری توانمند برنامه که تا حالا عاشق شدی را شنیده اید. جواد عزتی، لطیف طناز و گاه ترحم‌ برانگیز سریال دردسر های عظیم در برنامه دورهمی حضور پیدا کرد و درباره ماجرای عاشق شدنش در جوانی خاطره بامزه ای را تعریف کرد که در ادامه این بخش از چهره ها در نمناک می خوانید.

سفر جواد عزتی به قزوین با لباس راحتی و دمپایی

جواد عزتی بازیگر نقش روحانی در سریال دودکش به سؤال همیشگی مهران مدیری مجری دورهمی درباه عاشق شدن اینگونه پاسخ داد:

من عشق می ورزم به آدم ها و تقریبا هر روز عاشق میشم. اولین بار که عشق ورزیدم،

آخی یاد خاطرات افتادم، یادمه یه بار بابام من رو 6 صبح بیدار کرد که برسونمش سر خیابون، اون موقع یه پراید داشتم، منم با همون شلوار خونگی، دمپایی و تیشرتی که پوشیده بودم، رفتم، برگشتنی یه خانمی رو دیدم که شاید 80 یا 90 سالش بود و خیلی خمیده و از اینا که خیلی نازن، به من گفت من رو ته خیابون برسون، بعد از ظهر من با این خانم تو یکی از ده های قزوین بودم، داشتم کارهای ملکیش رو می کردم که زمینش رو پس بگیره با دمپایی و دو تا بیسکوییت ساقه طلایی داشتم اون رو خوردم تا شب، خوب رفتم جلو ولی نمی دونم اشکالم کجا بود.

جواد عزتی

نگاهی به فیلم و سریال های معروف جواد عزتی

جواد عزتی بازیگر محبوب و کم حاشیه سینما و تلویزیون که بسیاری از مخاطبان او را با بازی در سریال دودکش و دردسرهای عظیم می شناسند، هم اکنون متاهل بوده و از زندگی مشترکش 16 سال می گذرد. همسر او مه لقا باقری در عرصه بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت دارد، او در سریال هایی مانند باغ مظفر، قهوه تلخ، دردسرهای عظیم 2 و زخم کاری و همچنین فیلم سینمایی آینه بغل و شنای پروانه با همسرش جواد عزتی هم بازی بوده است.

آثار مختلفی نظیر «هزارپا»، «آینه‌ بغل»، «اکسیدان»، «چهار انگشت»، «زاپاس» و... از فیلم های طنز جواد عزتی بوده و «ماجرای نیمروز»،« زخم کاری»،« مرد بازنده »،« شنای پروانه» و... از آثار جدی جواد عزتی هستند. جواد عزتی با درخشش در عرصه طنز و جدی امروز یکی از بهترین‌های سینمای ایران است؛ بازیگری که حضورش در فیلم‌های کمدی، فروش را تضمین می‌کند و نقش‌آفرینی‌اش در فیلم‌های جدی، هر بار با چالشی جذاب رو به‌ روست.

خاطره بامزه جواد عزتی از عشق ورزیدنش به یک خانم غریبه!

4.225
این مطلب مفید بود ؟214
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی