مهران مدیری

مدیری گریه خانم بازیگر را درآورد؛ بازیگر زن به اشتباهش اقرار کرد

تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1401کد مطلب : 87183تعداد نظرات : 1 نظر
مهران مدیری که مدتی است با مسابقه دورهمی میزبان بازیگران و چهره های معروف سینما تلویزیون است، در بخشی از برنامه اش موجب وحشت خانم بازیگر شد.

جیغ و فریادهای الیکا عبدالرزاقی در دورهمی مهران مدیری

دورهمی برنامه ای با اجرای مهران مدیری است که چهار فصل از آن در قالب تاک شو و گفتگو با هنرمندان و اشخاص مطرح پخش شده اما فصل پنجم برنامه دورهمی مهران مدیری در قالب یک مسابقه در فضایی خاص و با رویکرد جدید است. شب گذشته الیکا عبدالرزاقی بازیگر خوش انرژی کشورمان که مدت زیادی از ایفای نقش او در سریال برف بی صدا می بارد و ایفای کاراکتر سیمین در قاب تلویزیون نمی گذرد، مهمان برنامه دورهمی بود اما در حین برنامه اشک های خانم بازیگر درآمد. در ادامه این بخش از نمناک به جزئیات آن اشاره خواهیم کرد.

الیکا عبدالرزاقی

بخش های جالب حضور الیکا عبدالرزاقی در مسابقه دورهمی

الیکا عبدالرزاقی بازیگرنقش های جدی و طنز و همسر امین زندگانی بازیگر ملک سلیمان شب گذشته با دوستانش مهمان برنامه دورهمی بود. او قبل از شرکت در مسابقه دورهمی در پشت صحنه عنوان کرده بود که از بازوی متحرک 360 درجه نمی ترسد و صدایش در نخواهد آمد اما بعد از سوار شدن بر روی بازوی متحرک جیغ های وحشتناک او فضای برنامه را پر کرد و به قول آقای مدیری صدای خانم بازیگر تا شهرک غرب رفت، ترس عجیب الیکا عبدالرزاقی از بازوی رباتیک تا جایی پیش رفت که اشک او را درآورد و الیکا عبدالرزاقی به اقرار به اشتباه خود وادار کرد.

دورهمی

فصل جدید دورهمی

فصل پنجم دورهمی کاملا متفاوت با فصل های قبلی دورهمی و با تغییراتی جدی همراه است. در هر قسمت از مسابقه «دورهمی» 8 شرکت‌کننده حضور دارند که باید به سوالاتی چند گزینه‌ای در حوزه‌های مختلف پاسخ دهند. براساس امتیازات دو نفر از شرکت‌کنندگان در همین مرحله حذف و 6 نفر دیگر به مرحله «ربات» راه پیدا می کنند.

در این مرحله شرکت‌کنندگان بر روی بازوی متحرک می نشینند و با انتخاب یک سطح از چهار سطح عملکرد ربات، آمادگی فیزیکی خود برای پاسخ به سوالات این بخش را به چالش می‌کشیدند. در این مرحله ربات شرکت‌کننده را حرکت داده و در مقابل سوال‌ها قرار می دهد و شرکت کننده تنها 30 ثانیه برای پاسخ به سؤال فرصت دارد. این بخش به لحاظ سخت‌افزاری، چالش اصلی برای شرکت‌کنندگان حاضر در این مسابقه محسوب می‌شود.

مدیری گریه خانم بازیگر را درآورد؛ بازیگر زن به اشتباهش اقرار کرد

4.327
این مطلب مفید بود ؟234
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
بی نام1401-02-25
اقای مدیری مرد موفق وبزرگی هستید برنامه های خوب وعالی می سازید اما تو کارنامه کاریتون مسابقه دورهمی برنامه خاکستری وسیاهی است اصلا حالمون میگیره با این برنامه خواهشا تو ادامه این برنامه تجدید نظر کنید.
00
وبگردی