مهران مدیری
فصل جدید مسابقه دورهمی با اجرای مهران مدیری و حضور چهره های مشهور کشورمان، برنامه ای جذاب و شاد برای نوروز 1401 است که تاریخ و ساعت پخش آن اعلام شد.

فصل ششم مسابقه دورهمی و جزئیات پخش آن

در آستانه سال جدید و نوروز 1401، سری جدید برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری به روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت.

فصل پنجم برنامه دورهمی با تغییر کلی نسبت به فصل های قبل در قالب مسابقه برگزار شد و اکنون در سری جدید که جزء برنامه های نوروزی 1401 است بار دیگر شاهد رقابت شرکت کنندگان با تغییرات جذاب و دیدنی خواهیم بود.

ویژه برنامه نوروزی مسابقه دورهمی که برای پخش در تعطیلات نوروزی آماده می شود با حضور چهره های شناخته شده ای همراه می باشد که به جذابیت این برنامه افزوده است.

مهران مدیری

تاریخ و زمان پخش برنامه دورهمی 

سری جدید مسابقه دورهمی از شنبه 28 اسفند ماه هر شب ساعت 21 تا پایان نوروز 1401 میهمان خانه های مخاطبان خود خواهد بود و براساس روال سالهای گذشته، بازپخش آن به احتمال زیاد روز بعد ساعت 11 ظهر و 5 عصر خواهد بود.

مهمانان سری جدید مسابقه دورهمی

در ویژه برنامه نورزی مسابقه دورهمی تعدادی از بازیگران، چهره های ورزشی، خوانندگان همچون مهران غفوریان، شهاب عباسی، نعیمه نظام دوست، حسین رفیعی، شهرام عبدلی، سیاوش مفیدی، فرزاد فرخ، کمند امیرسلیمانی، فرزین محدٍ، میرطاهر مظلومی، نیما شعبان نژاد، سروش جمشیدی، فیروز کریمی، سعید پیردوست، ساعد هدایتی، سامان احتشامی ، علیرضا نیکبخت واحدی و ... به همراه 7 نفر از نزدیکان خود به عنوان شرکت کننده در برنامه حضور دارند.

مهران غفوریان

مهران غفوریان در مسابقه دورهمی

در فصل ششم دورهمی، سوالات از حالت تخصصی خارج شده و در سطح اطلاعات عموم جامعه مطرح می شوند تا این سری برنامه برای همه بینندگان در سراسر کشور جذاب و قابل پاسخگویی باشد. علاوه براین بیشتر زمان برنامه در قسمت دایره خواهد بود و تنها یک نفر به بخش ربات راه پیدا می کند.

علیرضا نیکبخت واحدی

علیرضا نیکبخت واحدی / عکس از مریم رضوی

فصل جدید برنامه دورهمی با حضور 80 تیم ساخته می شود که پس از هر برنامه امتیاز تیم مشخص شده و در پایان این دوره از مسابقات جایزه ویژه به بالاترین امتیاز تعلق می گیرد.

تاریخ و زمان پخش مسابقه دورهمی + مهمانان و ساعت تکرار

431
این مطلب مفید بود ؟256
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی