مهران مدیری

پخش برنامه یلدایی دورهمی با حضور بهروز رضوی

تاریخ انتشار : 29 آذر 1399کد مطلب : 79484زمان مطالعه : 2 دقیقه
برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری بعد از چند ماه دوری با ویژه برنامه ای در شب یلدا به آنتن تلویزیون بازمیگردد.

پخش برنامه دورهمی در شب یلدا

برنامه دورهمی یکی از پربیننده ترین برنامه های شبکه نسیم است که مهران مدیری اجرای آن را برعهده دارد و این برنامه تابحال چهار فصل موفق را پشت سر گذاشته است.

این برنامه بعد از چند ماه دوری با ویژه برنامه ای مختص به شب یلدا به آنتن تلویزیون بازمیگردد و مهران مدیری بار دیگر در این برنامه میزبان هنرمندان خواهد بود.

بهروز رضوی مهمان برنامه دورهمی در شب یلدا

فصل چهارم برنامه دورهمی مردادماه 99 با نزدیک شدن به ایام محرم به پایان رسید و قرار شد قسمت های باقی مانده از این فصل بعد از ایام محرم روی آنتن برود اما این امر میسر نشد و این برنامه بعد از چند ماه دوری از تلویزیون با ویژه برنامه ای برای شب یلدا به تلویزیون بازمیگردد.

مهران مدیری

مهران مدیری در برنامه یلدایی دورهمی میزبان بهروز رضوی صداپیشه و مجری کشورمان خواهد بود و این برنامه در شب یلدا ساعت 21:30 روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت.

بهروز رضوی مجری رادیو و تلویزیون و راوی مجموعه مستند ایران است که سال 1326 در یزد متولد شد و فعالیت در رادیو را از سال 47 آغاز کرد.

بهروز رضوی

عاطفه رضوی بانوی هنرمند کشورمان خواهر بهروز رضوی است و بهروز رضوی سال 95 یکبار مهمان مهران مدیری شد و در ویژه برنامه یلدایی دورهمی باز هم میهمان این برنامه خواهد بود.

بهروز رضوی

فصل چهارم برنامه دورهمی نیمه تمام ماند و مهران مدیری اعلام کرد که با پخش چند قسمت باقی مانده، فصل پنجم دورهمی را با حال و هوایی متفاوت آغاز کرد.

برنامه دورهمی از پربیننده ترین برنامه های شبکه نسیم است که از اسفند ماه سال 94 پخش آن آغاز شد و تا بحال موفق به پشت سر گذاشتن چهار فصل پربیننده شده است.

بازگشت مهران مدیری با برنامه دورهمی در یلدای 99

410
این مطلب مفید بود ؟82
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی