دانلود کروم برای سیستم عامل های مختلف
کروم یکی از برنامه های مرورگر جهانی و با امنیت بالا می باشد که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک می توانید اقدام به “دانلود کروم” برای سیستم عامل های مختلف کنید.

دانلود کروم برای اندروید، ویندوز،  iOS و مک

جستجو در اینترنت همواره یکی از شناخته شده ترین تفریحات می باشد که چندسالی است در میان عموم مردم رایج شده است و این در حالی است که در گذشته تنها تعداد محدودی از گوشی ها مجهز به اینترنت بودند و از طرفی دیگر سرعت اینترنت بسیار کم و طاقت فرسا بود. اما امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی، شاهد حضور اینترنت پرسرعت و ابزارهای کارآمد جدید هستیم.

اما این در حالی است که اگر شما تصمیم به جستجو در بستر وب دارید، باید به یک مرورگر دسترسی داشته باشید که وقتی می خواهید اقدام به دانلود مرورگر کنید، طبیعتا با ده ها مرورگر مختلف روبرو خواهید شد که می توانند انتخاب شما را سخت و سخت تر نمایند. از میان ده ها مرورگری که در جهان وجود دارند و شما می توانید بصورت رایگان از آنها استفاده کنید، می توان به مرورگر کروم اشاره کرد که یک مرورگر جهانی می باشد.

دانلود کروم

مرورگر کروم برای اولین بار در سال  2008 انتشار یافت و طبیعتا وجود باگ ها و مشکلاتی در آن دور از انتظار نبود! اما امروزه مرورگر کروم تبدیل به یکی از اصلی ترین مرورگرهای جهان شده است چرا که شما می توانید با امنیت و سرعت بالا اقدام به جستجو در بستر اینترنت کنید. لازم به ذکر است که مرورگر گوگل کروم ساخته شرکت گوگل می باشد که در ادامه این گزارش از نمناک به این برنامه خواهیم پرداخت.

قابلیت های مرورگر کروم

مرورگر کروم در مقابل سایر مرورگرهایی که در این زمینه حضور فعال دارند، دارای تفاوت ها و قابلیت های متعددی است که در ادامه به مهم ترین قابلیت های مرورگر کروم خواهیم پرداخت؛

 1. سریع ترین مرورگر جهان
 2. مدیریت ساده تب ها
 3. ذخیره کردن رمزها با دستور شما
 4. امکان باز کردن آفلاین صفحات
 5. بوک مارک کردن صفحات مدنظر
 6. مشاهده و حذف تاریخچه
 7. امکان Desktop site
 8. جستجو متن یا کلمه در هر صفحه
 9. مشاهده فایل های دانلودی
 10. امکان باز کردن تب های زیاد
 11. جستجو با صدا
 12. امنیت بالا مرورگر
 13. جستجو با incogmito tab
 14. امکان ایجاد تب های گروهی
 15. ترجمه مستقیم صفحات با گوگل ترنزلیت
 16. مدیریت رمزهای ثبت شده
 17. حذف حافظه کش گوشی
 18. امکان مشاهده صفحات بدون روشن بدون دیتا

لینک های دانلود کروم

مرورگر گوگل کروم

همان گونه که گفته شد، مرورگر گوگل کروم از اصلی ترین و شناخته شده ترین مرورگرها در سطح جهانی است که بصورت پیشفرض بر روی سیستم های مختلف نصب شده است و در صورت عدم نصب برنامه توسط شرکت تولید کننده گوشی، می توانید خیلی ساده می توانید اقدام به نصب کنید. اما اگر تصمیم دارید اقدام به نصب آخرین نسخه کروم در سیستم عامل های مختلف کنید، در ادامه لینک های دانلود از معتبرترین منابع درج شده اند؛

دانلود کروم ، دانلود آخرین نسخه مرورگر کروم (Chrome)

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : مرورگر کروم
وبگردی