وزیر ارشد پنجاب

اقدام جنجالی آقای وزیر کنار آب کثیف رودخانه

تاریخ انتشار : 10 مرداد 1401کد مطلب : 88089زمان مطالعه : 2 دقیقه
آقای مسئول برای جلب اعتماد اهالی، همراه تعدادی خبرنگار در منطقه حاضر شد و برای آنکه ثابت کند به گفته خود اطمینان دارد دست به اقدامی دردسر ساز زد.

دود دروغ آقای سیاستمدار تو چشم خودش رفت

در میان اخبار وایرال شده در فضای مجازی، این روزها خبر اقدام جنجالی یکی از وزیران ارشد هندوستان است که مثل یک ویروس همه جا را فرا گرفته است و جزئیاتش را در این بخش از نمناک میخوانید.

به گزارش ایندین نیوز، وزیر ارشد پنجاب هنگام بازدید از "رود مقدس" در منطقه سلطانپور لودی، یک ترفند تبلیغاتی نسبتا جسورانه انجام داد که البته به قیمت راهی شدنش به بیمارستان تمام شد.

او برای خاتمه دادن به انتقادات مردم در مورد نامناسب بودن سلامت آب منطقه و رودخانه مد نظر، با همراهی خبرنگاران، مقامات محلی و بزرگان در کنار این رودخانه توقف کرد و کمی آب از آن نوشید تا به همه ثابت کند که نوشیدن این آب بی خطر است.

وزیر ارشد پنجاب

این کارِ او با تشویق و تحسین اطرافیانش همراه شد، اما احتمالا کسی به آن ها نگفته بود که آب این رودخانه چقدر کثیف و آلوده است و نمیتوان به راحتی با این آب شوخی کرد.

کمی بعد در همان روز، معاون کمیسر آشوک کائورا به خبرنگاران گفت که متأسفانه آب فاضلاب بسیاری از شهرها و روستا ها به این رود سرازیر می شود و واقعا آلوده است پس نمیتوان مشکل را چندان ساده گرفت و مردم را فریب داد.

همین مصاحبه کافی بود تا اهالی بدانند که اقدام تبلیغاتی وزیر مسئول کنار این رودخانه اقدام مناسبی نبوده و قطعا او را دچار مشکل خواهد کرد؛ که البته چنین هم شد. بر اساس گزارشات ظاهرا آقای وزیر زمان کوتاهی پس از این اقدام، به خاطر درد شدید و عفونت معده با هواپیما به بیمارستانی در دهلی منتقل شده است.

اقدام جنجالی آقای وزیر کنار آب کثیف رودخانه

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی