تولد
عجیب و غریب
صاحب کارخانه برندی معروف و یکی از افراد ثروتمند فعال در این حوزه، در یکی از ویدئوهای منتشر شده، اقدام به حرکت عجیبی میکند که باورش سخت است.

اقدام عجیب صاحب کارخانه صابون برای جلب اعتماد

هر کدام از صاحب کارخانه های معروف در جهان، برای تبلیغ محصولات خود اهمیت ویژه ای قائل هستند و همین حساسیت گاهی ممکن است منجر به رفتاری غیر عادی شود که نمونه اش را در این بخش از سرگرمی نمناک میخوانید.

رئیس یک شرکت بزرگ چینی محصولات پاک کننده پس از انتشار ویدئویی که نشان می داد او در حال گاز گرفتن یک صابون کاملا طبیعی در شبکه های اجتماعی بود مورد تمسخر قرار گرفت.

در جریان یک جلسه تبلیغاتی، یکی از کارکنان این کارخانه برای معرفی محصول صحبت می کند و در حالی که صابون لباسشویی را ارائه می دهد و به مردم می گوید که این صابون حاوی مواد مضر نیست و از چربی حیوانی و شیر تهیه شده است، ناگهان صاحب این برند معروف برای اینکه تا حد امکان، مردم کشورش را متقاعد به خرید این صابون کند، یک تکه صابون برداشته و شروع به خوردن آن می کند.

این مرد در ویدئوی جنجالی، در حال گاز زدن و خوردن صابون است و تاکید میکند که صاوبن تولید شده توسط کارخانه او هیچ ماده مضری ندارد و کاملا از شیر گاو و چربی سالم تهیه شده است برای همینآ آن را میخورد تا همه از طبیعی بودن این صابون مطمئن باشند.

خوردن صابون

این حرکت جنجالی او به سرعت در فضای مجازی منتشر شده و موجی از واکنش ها را به راه می اندازد. اگرچه تکنیک بازاریابی افراطی مرد برای نشان دادن ترکیبات کاملاً طبیعی بود، اما در واقع توسط بسیاری از مردم مورد تمسخر قرار گرفت.

حرکت جنجالی صاحب کارخانه معروف در یک ویدئو

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/م
وبگردی