محسن یگانه
احسان علیخانی یکی از برنامه ساز های موفق تلویزیون است که افرادی زیادی با حضور در برنامه های او به شهرت دست یافتند.

این هنرمندان با احسان علیخانی مشهورتر شدند

احسان علیخانی یکی از برنامه سازهای موفق این روزها تلویزیون است که راه پرفراز و نشیبی را برای رسیدن به این موفقیت طی کرده است.

تهیه کننده و مجری جوان تلویزیون از همان سال ها که در زمینه گزارشگری برنامه های پسرای ایرونی فعالیت میکرد تا روزهایی که اجرای برنامه ماه عسل را به مدت 10 سال برعهده گرفت از محبوبیت ویژه ای میان مردم برخوردار شد و این اتفاق بار دیگر با یک برنامه استعدادیابی تکرار شد.

اما احسان علیخانی در برنامه های موفقی که برای تلویزیون ساخت باعث شهرت و محبوبیت بیشتر برخی از افراد هم شد که در ادامه مروری بر این چهره ها خواهیم داشت.

این چهره ها با احسان علیخانی معروف تر شدند

برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی یکی از برنامه های موفق تلویزیون بود که از سال 86 تا 97 در لحظات پیش از افطار روی آنتن میرفت.

اجرای این برنامه از احسان علیخانی چهره ای محبوب و مشهور میان مردم ساخت و به دلیل پربیننده بودن این برنامه، بسیاری از خواننده ها با اجرای تیتراژ ماه عسل شناخته شدند.

احسان علیخانی

تیتراژهای ماه عسل در طول سالها پخش یکی از بخش های جذاب این برنامه بود که خواننده های متعددی آن را اجرا کردند و برخی از این هنرمندان اگرچه شناخته شده بودند اما با اجرای تیتراژ ماه عسل بیش از پیش شناخته شدند.

مهدی یراحی

مهدی یراحی یکی از خواننده هایی است که با تیتراژهای ماه عسل بیش از پیش به شهرت رسید و با خواندن تیتراژهای برنامه ماه عسل در چهار سال همه اهالی تلویزیون دیگر او را جزو خانواده ماه عسل میدانستند.

مهدی یراحی

مرتضی پاشایی

مرتضی پاشایی یکی دیگر از خواننده های جوانی بود که با خواندن تیتراژ برنامه ماه عسل و آهنگ نگران منی به شهرت قابل توجهی دست یافت و این آهنگ او به یکی از محبوب ترین آهنگش هایش تبدیل شد.

مرتضی پاشایی و احسان علیخانی

محسن یگانه

محسن یگانه یکی دیگر از خواننده هایی است که با ماه عسل مشهور شد و تیتراژخوانی برای این برنامه پربیننده از محسن یگانه چهره شناخته شده ای ساخت که در موفقیت های بعدی او موثر بود.

محسن یگانه

سیدبشیر حسینی

سیدبشیر حسینی یکی دیگر از چهره هایی است که با برنامه اححسان علیخانی بیش از پیش شناخته شد. بشیر حسینی داور برنامه عصر جدید است که پیش از این حضور تلویزیونی در چند برنامه به عنوان کارشناس حضور داشت اما شهرت او با برنامه عصر جدید رقم خورد.

این داور برنامه عصر جدید دکترای فرهنگ و ارتباطات دارد و در معرفی خودش گفته است:

مدیر گروه علوم نوین رسانه دانشکده ارتباطات دانشگاه صداوسیما، رئیس شورای سیاست گذاری المپیاد بین المللی سواد رسانه ای، مشاور ‏دانشگاهی و استعدادیابی و جوان برگزیده کشور سال 1385.

اگرچه سیدبشیر حسینی سوابق زیادی در زمینه فرهنگی و رسانه ای دارد اما مخاطبان تلویزیون او را با داوری برنامه عصر جدید شناختند.

سیدبشیر حسینی

آریا عظیمی نژاد

آریا عظیمی نژاد آهنگساز و موسیقی دان مشهور کشورمان است که سابق هنری درخشانی در کارنامه اش دارد و به عنوان آهنگساز در فیلم و سریال های زیادی حضور داشته است.

اما با توجه به این سوابق درخشان، برنامه عصر جدید و داوری در این برنامه باعث شد تا بسیاری از مخاطبان تلویزیون که هرگز چهره آریا عظیمی نژاد را ندیده بودند با او بیشتر آشنا شوند و دقیق تر پیگیر فعالیت های موسیقیایی او شوند.

آریا عظیمی نژاد

چهره ها و هنرمندانی که با احسان علیخانی معروف شدند

3.9207
این مطلب مفید بود ؟16245
وبگردی