عصر جدید

تیکه احسان علیخانی به امین حیایی وسط برنامه

تاریخ انتشار : 2 خرداد 1401کد مطلب : 87305زمان مطالعه : 2 دقیقه
صحبت های گاها طنزی که بین احسان علیخانی و داوران عصر جدید رد و بدل میشود، یکی از سوژه های مورد توجه مخاطبان این برنامه است.

شوخی احسان علیخانی با امین حیایی در برنامه عصر جدید

شب گذشته دختر8 ساله ای به نام ساینا شیخی در برنامه استعدادیابی عصر جدید شرکت کرد و هنر دوبله خود را به نمایش گذاشت و باعث واکنش و تعجب داوران و تماشاگران عصر جدید شد. این دخترکه نه تنها یک نقش بلکه می‌تواند جای چند نقش همزمان دوبله انجام دهد، در این برنامه صحبت هایی درباره ساخت اکسیر جوانی نمود که باعث شوخی جالب مجری برنامه احسان علیخانی باامین حیایی یکی از داوران عصر جدید شد. جزئیات این شوخی را در این بخش از نمناک میخوانید.

عصر جدید

ساینا شیخی استعداد 8 ساله‌ ناب و حیرت‌انگیز اندیمشکی که با رای داوران به مرحله بعد راه یافت، در مورد شغل های مورد علاقه اش در آینده گفت:

دوست دارم دکتر و دانشمند و فضانورد شم و از همه مهمتر دوبلور شم، دکتر شم تا برای بابا و مامانم یه دارویی بسازم، بخورن تا پیر نشن.

صحبت های این صداپیشه حرفه ای در عصر جدید در مورد ساخت اکسیر جوانی برای پدر و مادرش شوخی احسان علیخانی با امین حیایی را در پی داشت، مجری عصر جدید به دختر دوبلور گفت:

لازم نیست دکتر شی بیا از امین حیایی اکسیرش رو بگیر، روز به روز بهتر از دیروز، من هر روز دارم مثل شمع آب میشم، پیر میشم، سفید... امین روز به روز جوانتر و جذابتر.

ژاله صامتی

سوپرایز جالب دختر دوبلور در برنامه عصر جدید

ساینا شیخی، چهارمین کاندید قسمت چهارم از مرحله مقدماتی فصل سوم مسابقه استعدادیابی بود که دیشب با دوبله بی نظیر خود در نیمه نهایی عصر جدید با رای داوران به مرحله بعد راه یافت. داوران و مجری عصر جدید در خلال برنامه ساینا را شوکه و حیرت‌زده کردند و بر اساس گفته های احسان علیخانی ژاله صامتی و همسر ایشان بیشترین تلاش را برای رقم زدن یک اتفاق خوب برای ساینا شیخی نمودند که با اشک های شوق دبلور کودک و پدر و مادرش همراه بود.

در این برنامه استعداد یابی کارت عضویت افتخاری در انجمن گویندگان ایران به ساینا شیخی تقدیم شد. این دختر دوبلور جوانترین عضو قدیمی ترین انجمن گویندگان ایران محسوب می شود.

ایرج سنجری بازیگر، مترجم و دوبلور کشورمان همسر ژاله صامتی است که به گفته همسرش از بینندگان عصر جدید بوده و تلاش های زیادی برای راه یافتن شرکت کننده کودک به انجمن گویندگان ایران نموده است.

تیکه احسان علیخانی به امین حیایی وسط برنامه

4.718
این مطلب مفید بود ؟171
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی