احسان علیخانی

شوخی وایرال شده احسان علیخانی با آزاده نامداری

تاریخ انتشار : 12 فروردین 1403کد مطلب : 92869زمان مطالعه : 2 دقیقه
به تازگی ویدئویی از شوخی های جالب احسان علیخانی با مرحومه آزاده نامداری در شبکه های مجازی وایرال شده است.

شوخی احسان علیخانی با آزاده نامداری

این روزها ویدیویی از شوخی احسان علیخانی مجری شناخته شده تلویزیون که مشغول ساخت همزمان جوکر 2، سریال و فیلم سینمایی است، با زنده یاد آزاده نامداری وایرال شده و با واکنش بسیاری از کاربران همراه بوده است. در ادامه این بخش از نمناک به ویدیویی نوستالژیک و کمتر دیده شده از اجرای احسان علیخانی در کنار مرحوم آزاده نامداری پربازدید شده که در آن آقای مجری به شوخی با آزاده نامداری می پردازد.

این ویدیو مربوط به برنامه سال تحویل شبکه دو سیما با اجرای مشترک احسان علیخانی و آزاده نامداری است. در ابتدای ویدیو آزاده نامداری از احسان علیخانی اجازه می خواهد که با بینندگان سلام و علیکی داشته باشد و علیخانی با خنده و شوخی به او می گوید اگر سلام نکنی که سکته می کنی البته خانم نامداری نیز این حرف آقای مجری را بی پاسخ نمی گذارد.

در بخش دیگری از ویدیو کل کل آزاده نامداری و احسان علیخانی بر سر تیم محبوبشان نیز دیدنی است، آزاده نامداری طرفدار استقلال بوده و احسان علیخانی از طرفداران دو آتشه تیم پرسپولیس است.

احسان علیخانی

شوخی احسان علیخانی با آزاده نامداری

زنده یاد آزاده نامداری در برنامه سال تحویل شبکه دو به معرفی برنامه اش، خانمی که شما باشی می پردازد و با دست به احسان علیخانی اشاره می کند، همین امر سبب می شود مجری برنامه ماه عسل سوژه خنده و شوخی را به راه اندازد و به خانم مجری بگوید خانمی که من باشم؟!

علیخانی که چهره جوانش در ویدیو پربازدید شده مورد توجه مخاطبان قرار گرفته، در برنامه سال تحویل شبکه دو همواره در حال شوخی و کل کل کردن با آزاده نامداری است و با این حال خود را جزو خجالتی ترین ها معرفی می کند،vاجرای مشترک خانم و آقای مجری لحظات شادی را رقم زده که این روزها کمتر در تلویزیون شاهد آن هستیم.

متاسفانه آزاده نامداری سه سال است که در میان ما نیست، احسان علیخانی پس از فوت آزاده نامداری نوشت:

«به قلب شکسته خانواده، همسری سوگوار و چشمان بی‌قرار دختری 4 ساله فکر کنیم و به جای نمک پاشیدن به زخم عمیقشان قدری آرامش هدیه کنیم.»

شوخی وایرال شده احسان علیخانی با آزاده نامداری

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی