احسان علیخانی

احسان علیخانی کدوم برنامه ماه رمضانی رو نگاه میکنه؟

تاریخ انتشار : 23 اسفند 1402کد مطلب : 92653زمان مطالعه : 2 دقیقه
احسان علیخانی مجری برنامه ماه عسل به یکی از برنامه های تلویزیونی ماه رمضان واکنش عجیب و جذابی نشان داد.

تعریف و تمجید احسان علیخانی از یک برنامه در حال پخش در رمضان 1403

احسان علیخانی مجری مشهور تلویزیون که با اجرای برنامه ماه ماه رمضانی"ماه عسل" لحظات قبل از افطار مخاطبان بسیاری را پای تلویزیون می کشاند، در صفحه خود به تعریف و تمجید از یک برنامه نمایش خانگی پرداخت، بسیاری از کاربران پس از انتشار ویدیو احسان علیخانی که خالق آثار پربیننده ای چون عصر جدید، جوکر و...بوده، متمایلند از این برنامه اطلاعاتی به دست آورند که در ادامه این بخش از نمناک ارائه خواهیم کرد.

احسان علیخانی مجری مسلط و کاربلد تلوزیون که چند سالی است دیگر ماه عسل نمی سازد، با انتشار ویدیویی از برنامه سپنج به تعریف و تمجید از این برنامه پرداخت و نوشت:

چه کیفی داد تماشا و شنیدن گفتگو شما دو نفر

برنامه سپنج

واکنش احسان علیخانی به برنامه سپنج

برنامه سپنج ویژه برنامه ماه رمضان فیلیمو

ویژه برنامه گفت‌وگومحور «سپنج» با اجرای علی درستکار و تهیه کنندگی حسین ربانی از یکشنبه بیستم اسفند در شبکه نمایش خانگی منتشر شد. در قسمت اول «سپنج» علی درستکار، میزبان فاضل نظری فعال فرهنگی و شاعر معاصر است و درباره توجه به روح زندگی و اهمیت عشق با هم گفت‌وگو کردند.

بیوگرافی احسان علیخانی و خانواده اش

احسان علیخانی مجری، تهیه کننده و کارگردان متولد 15 آبان 1361 در تهران است که تا کنون مجری برنامه هایی چون عصر جدید، ماه عسل، بهار نارنج، پسرای ایرونی، صبح آمد، سه ستاره و... بوده است.

مادر احسان، طوبی مظاهری پرستار بازنشسته و پدر او حسین علیخانی می باشد، او فرزند آخر خانواده بوده و دارای دو خواهر و یک برادر بزرگتر از خود می باشد که همگی ازدواج کرده اند.احسان علیخانی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

علیخانی تجربه سرمایه‌گذاری و تهیه‌کنندگی در فیلم‌های بدون تاریخ، بدون امضاء و برف آخر را به جز تهیه کنندگی برنامه هایی مانند جوکر، عصر جدید، ماه عسل، ویژه برنامه های سال نوو... در کارنامه خود دارد.

احسان علیخانی کدوم برنامه ماه رمضانی رو نگاه میکنه؟

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : عکس: ملیکا کلهری/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی