ازدواج احسان علیخانی

ازدواج احسان علیخانی و خبری که وایرال شد

تاریخ انتشار : 28 فروردین 1403کد مطلب : 93139زمان مطالعه : 1 دقیقه
احسان علیخانی از جمله سلبریتی های مجرد ایرانی است که شایعات ازدواجش زیاد بوده اما باید گفت تاریخ مجردی اش رو به پایان است.

تاریخ ازدواج احسان علیخانی ؟!

به تازگی ویدیویی از برنامه عصر جدید در فضای مجازی وایرال شده است که در آن به تاریخ ازدواج احسان علیخانی اشاره می شود، طبق این پیشگویی کمتر از دو ماه زمان به داماد شدن احسان علیخانی مانده است.

بسیاری از مخاطبان با دیدن ویدیو وایرال شده این سوال برایشان پیش می آید که آیا مجری محبوب تلویزیون بالاخره ازدواج می کند یا خیر؟ در ادامه این بخش از نمناک در مورد تاریخ ازدواج احسان علیخانی طبق پیش بینی برنامه عصر جدید صحبت خواهیم کرد.

زمان پخش برنامه عصر جدید شرکت کننده خردسال برنامه، کودک جذابی که تخصص ویژه در تبدیل تاریخ ها داشت، با سوال یکی از داوران برنامه (بشیر حسینی) درباره زمان ازدواج احسان علیخانی روبرو شد، تاریخ 5 سال بعد را گفت و پیش بینی نمود که مجری مسلط و کاربلد تلوزیون تاریخ 27 خرداد 1403 ازدواج خواهد کرد یعنی طبق این پیشگویی کمتر از دو ماه به ازدواج احسان علیخانی مانده است! این کودک مبتلا به بیماری اوتیسم یکی از شگفتی‌های برنامه عصر جدید بود.

احسان علیخانی

خبر وایرال شده جدید درباره ازدواج احسان علیخانی

این روزها اخبار زیادی در مورد ازدواج احسان علیخانی به گوش می رسد اما مجری برنامه جوکر و ماه عسل تا کنون در مورد زندگی خصوصی و ازدواج خود صحبت نکرده و واکنشی به این اخبار نشان نداده است، گاهی اخبار غیر واقعی در رسانه ها انتشار می یابند که شیطنت رسانه‌ای برای بازدید بیشتر می باشند.

ازدواج احسان علیخانی و خبری که وایرال شد

510
این مطلب مفید بود ؟100
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی