الهه حصاری
تصویری که مدتی است دست بدست می چرخد و بسیاری آن را با عنوان برادر جذاب الهه حصاری منتشر کرده اند، ماجرای دیگری دارد.

نسبت فامیلی الهه حصاری و روزبه حصاری

این اولین بار نیست که تشابه اسمی باعث اشتباه شده و دو بازیگر را بهم نسبت میدهند. الهه حصاری و روزبه حصاری جزو بازیگرانی هستند که به همین دلیل، سوژه ای برای شایعه سازی شده و برخی آنها را خواهر و برادر معرفی میکنند در صورتی که این مسئله حقیقت ندارد و چنانچه در این بخش از چهره ها در نمناک می خوانید، این دو هرگز به اینکه با هم نسبتی دارند، اشاره نکرده اند؛ پس بنابراین تمام مطالب منتشر شده در این مورد نادرست می باشد.

الهه و روزبه حصاری

الهه حصاری(عکس از نازی خوش اخلاق) و روزبه حصاری(عکس از شروین شیرکوبی)

مختصر بیوگرافی الهه حصاری

الهه حصاری در 18 مرداد 1369 در تهران متولد شد و در سن 18 سالگی پس از گذراندن دوره های بازیگری، برای بازی در فیلم سینمایی تاکسی نارنجی به کارگردانی ابراهیم وحیدزاده جلوی دوربین رفت.

او به دلیل علاقه به رشته بازیگری از دوران دبیرستان در گروههای تئاتر مدرسه شرکت کرد و بعدها به کلاس های آزاد بازیگری رفت. بازیگر نقش کیمیا در سریال زخم کاری، فارغ التحصل رشته تربیت بدنی در مقطع کاردانی و زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی است.

سریال زخم کاری

الهه حصاری و جواد عزتی در سریال زخم کاری

فیلم های الهه حصاری

از مهمترین فیلم و سریالهای الهه حصاری میتوان به مواردی همچون راند چهارم، بازدم، ترانه، سوفی و دیوانه ، قاعده تصادف، بی‌تابی بیتا، زن‌ها شگفت انگیزند، زنان ونوسی، مردان مریخی، هشت و نیم دقیقه، زخم کاری، ممنوعه و قلب یخی 3 اشاره کرد.

مختصر بیوگرافی روزبه حصاری

روزبه حصاری بازیگر، خواننده و نوازنده کشورمان در تاریخ 12 بهمن 1366 در تهران متولد شد. بازیگر نقش جوادی سریال بچه مهندس که فارغ‌التحصیل لیسانس رشته مهندسی صنایع می باشد، او آموزش بازیگری را از سال 1390 و پس از آن، همانند اکثر بازیگران با تئاتر آغاز کرد.

روزبه حصاری را اغلب مخاطبان با نقش علی در سریال یادآوری و مهندس جواد جوادی در سریال بچه مهندس 3 می شناسند.

سریال بچه مهندس

سعید کریمی و روزبه حصاری در سریال بچه مهندس 3

فیلم های روزبه حصاری

از مهمترین فیلم و سریالهای روزبه حصاری میتوان به مواردی همچون بچه مهندس3، افرا، ماهور و امروز اشاره کرد.

عکس برادر جذاب و بازیگر الهه حصاری ؟!

3.919
این مطلب مفید بود ؟154
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ف
وبگردی