حسام منظور و السا فیروزآذر

بازیگر سریال جزیره آرزوی کودکی اش را لو داد

تاریخ انتشار : 15 آذر 1400کد مطلب : 85002زمان مطالعه : 2 دقیقه
بازیگر جوان کشورمان که در سریال جزیره ایفای نقش کرده و این روزها مورد توجه شمار زیادی از مخاطبان قرار گرفته، در صفحه شخصی خود از آرزوی دوران کودکی اش گفت.

رویای السا فیروزآذر که به حقیقت پیوست

السا فیروز آذر بازیگر جوان کشورمان که سریال «جزیره» با نقش آفرینی او در حال پخش از شبکه نمایش خانگی می باشد یکی از هنرمندانی است که از دوران کودکی ارد عرصه بازیگری شد.

این هنرمند از 7 سالگی با فیلم سینمایی «افسانه آه» به کارگردانی تهمینه میلانی در سال 69 فعالیت خود مقابل دوربین بازیگری را آغاز کرد و در دوران کودکی در فیلم هایی همچون «کاکادو» و «دیگه چه خبر» نقش آفرینی نمود.

السا فیروزآذر با انتشار ویدئویی قدیمی از فیلم کاکادو از رویای خود در اینستاگرامش نوشت:

بزرگ شدی می خوای چی کاره بشی؟
یه جواب و حفظ کرده بودم :مهندس!
و شدم ولی هیچ وقت فکر نکرده بودم، می خوام بنویسم می خوام تخیل کنم می خوام بازی کنم می خوام بسازم.
وقتی بازی کردم اونقدر بچه بودم که نمی دونستم بازی کردن شغله. خیلیا ازم بعداً پرسیدن اگه خاله ات «تهمینه میلانی» نبود بازم بازیگر می شدی؟!
_نه! اصلا بازیگری رو نمی شناختم که بخوام یا نخوام. و سال ها این شانس بزرگ که تو زندگی آورده بودم با کلمه ی ( با پارتی بازی وارد شده) تلفیق شدن و....
سعی کردم بمونم، درسشو بخونم و واسه کارم بجنگم. تا همین امروز که دارم براتون می نویسم!
ولی نوشتن! خودش اومد، از دبیرستان... تو مغزم، تو کاغذ، تو دفتر خاطرات روزانه، تو شعر، تو فیلمنامه....
واسه اونم می جنگم. تا کلمات و آدما رو کنار هم بذارمو یه دنیای جدید بسازم و بعد به نمایش بگذارمش. اگه تماشایی باشه! اصلا شاید زندگی کلش جنگه... جنگی که لابه لاش اگه خوش شانس باشی، می شه پر از خنده!

کودکی السا فیروزآذر

فیلم سینمایی کاکادو به نویسندگی و کارگردانی تهمینه میلانی در سال 1373 بود و داستان یک استاد زبان زمینی ها را روایت می کرد که از سیاره کاکادو به زمین تبعید شده و با دختری 8 ساله به نام گلنار آشنا شده بود.
در این فیلم هنرمندانی همچون اسدالله یکتا ، آتنه فقیه نصیر ، فریبرز عرب نیا ، حسین محب اهری ، السا فیروزآذر و رحمان مرادی به هنرمندی پرداخته اند.

بازیگر سریال جزیره آرزوی کودکی اش را لو داد

3.940
این مطلب مفید بود ؟319
منبع : عکاس: پوریا بهرام نژاد / بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی