الهام چرخنده
الهام چرخنده بازیگر تلویزیون که زندگی اش با حواشی زیادی همیشه همراه بوده است، عکس جدیدی از خودش و همسرش در خارج از کشور منتشر شد.

الهام چرخنده و همسرش در کربلا

الهام چرخنده بازیگری که بسیاری از مخاطبان تلویزیون او را با نقش زیور در آوای باران می شناسند، تصویری زیبا در کنار همسرش در فضای عرفانی حرم حضرت ابوالفضل(ع) به یادگار رفت. این هنرمند که چند سالیست از حرفه بازیگری کناره گیری کرده، به دلیل شغل همسرش در خارج از کشور حضور دارد. در این بخش از نمناک اطلاعاتی از ازدواج های الهام چرخنده ارائه می دهیم و عکس الهام چرخنده و همسرش در خارج از کشور را مشاهده می کنید.

الهام چرخنده

ازدواج الهام چرخنده و فرزندان خانم بازیگر

الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون، سه بار ازدواج کرده و دو فرزند پسر دارد، از ازدواج اول الهام چرخنده اطلاعاتی در دسترس نیست اما خانم بازیگر از ازدواج اول خود پسری به نام شایان شعبانی دارد.

الهام چرخنده در سال 1375 برای دومین بار با فرشید نوابی ازدواج کرد. فرشید نوابی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون متولد سال 135٧ است که در آثاری چون جدال با سرنوشت، من یک مستاجرم، ماه و پلنگ، ششمین نفر و...بازی کرده است.

آخرین بازی مشترک او و الهام چرخنده مربوط به سال 1392 در سریال پروانه بود، این زوج در همان سال و در سکوت خبری از یکدیگر جدا شدند. حاصل ازدواج الهام چرخنده و فرشید نوابی، پسری به نام ارسطو می باشد.

الهام چرخنده در شهریور ماه 1396 از ازدواج سوم خود با یک روحانی به نام سید محمد درویشی خبر داد، این هنرمند بخاطر شغل همسرش ساکن کربلای عراق است.

بیوگرافی الهام چرخنده

بیوگرافی الهام چرخنده

الهام چرخنده بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و مستندساز ایرانی است که در 4 تیر 1357 در کاشان و در یک خانواده سنتی با اصالت بختیاری از طایفه هفت لنگ متولد شد. او دانشجوی انصرافی رشته مهندسی معماری است که بعد از انصراف از رشته معماری، فعالیت خود را در طراحی و نقاشی در اصفهان پی گرفت.

فیلم و سریال های الهام چرخنده

الهام چرخنده بازیگری را با تئاتر شباشب آغاز کرد و سپس با معرفی همسرش از سال 1375 وارد سینما شد و در فیلم عروسی مهتاب بازی کرد و با بازی در سریال من یک مستاجرم و آوای باران به شدت مشهور شد، او تا کنون در آثاری چون آوای باران، آسمان من، بزم آخر، پروانه، ششمین نفر، دایره تردید، من یک مستاجرم، داروخانه پر ماجرا، عشق و جنون، شب یلدا، سوگند، جنایات و مکافات و... بازی کرده است. چرخنده سابقه اجرا در برنامه «ستاره مهاجر» در شبکه ماهواره ای مهاجر را نیز دارد و به عنوان ترانه سرا و خواننده نیز سابقه کاری داشته و یک آلبوم موسیقی نیز ضبط کرده است.

عکس عاشقانه الهام چرخنده و همسرش در خارج از کشور

2.926
این مطلب مفید بود ؟1511
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی