ازدواج الهام حمیدی
الهام حمیدی بازیگر محبوب و معروف کشورمان است و همسر دومش علیرضا قربانی نام دارد. الهام حمیدی با انتشار عکسی، برای بار دوم خبر تولد فرزندش را داد.

ازدواج و زندگی خصوصی الهام حمیدی

الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که با نقش آفرینی در سریال هایی چون یوسف پیامبر، شوق پرواز، مختارنامه، مسافری از هند و... در میان مردم شناخته شده است، به تازگی خبر از مادر شدن دوباره اش داد. اگر می خواهید درباره زندگی خانوادگی و آشنایی الهام حمیدی با همسرش بدانید، این بخش از نمناک را مطالعه کنید.

2 ازدواج الهام حمیدی

الهام حمیدی متولد 8 آذر 1356 در تهران است. استعداد هنری در خانواده حمیدی موروثی است چرا که پدر الهام حمیدی از بازیگرن تئاتر و عموی پدرش نیز گوینده رادیو بود. الهام حمیدی در 7 سالگی با تئاتر بازیگری را تجربه کرد اما در 23 سالگی به کلاس بازیگری رفت و برای بازی در سریال «طنز معجزه ازدواج» انتخاب شد.

الهام حمیدی قبل از ورود به بازیگری و در سن 20 سالگی در سال 1376 ازدواج کرد، اما این رابطه دوام چندانی نداشت و خیلی زود به طلاق ختم شد.

این بازیگر محبوب تلویزیون و سینمای ایران پس از طلاق تا 21 سال ازدواج نکرد و برای بار دوم در 13 بهمن 1397 در 41 سالگی با علیرضا صادقی ازدواج کرد و صفحه اینستاگرامش را با انتشار متن زیر به روز کرد:

ای در دل من، میل و تمنا، همه تو!

وَندَر سر من، مایه ی سودا، همه تو!

هر چند به روزگار در مینگرم امروز همه تویی و فردا همه تو

ازدواج های الهام حمیدی

همسر این خانم هنرمند در کار بیزینس و تجارت فعالیت دارد و از تاجران سرشناس است که در کشورهای حوزه خلیج فارس به کار تجارت میپردازد. مراسم ازدواج این بانوی هنرمند چند ماه بعد در آخرین روز از فروردین ماه 98 برگزار شد.

آشنایی الهام حمیدی با علیرضا صادقی

الهام حمیدی در مورد طریقه آشنایی با همسرش در برنامه دورهمی عنوان کرد:

در جایی با همسرم آشنا شدم و پس از آشنایی ایشان درخواست ازدواج نمودند اما من فرصت کوتاهی برای آشنایی بیشتر خواستم و در این مدت کوتاه سه، چهار ماهه متوجه شدم که ایشان برای ازدواج مناسب هستند.

سپس خانواده ها در جریان قرار گرفتند و این آشنایی در بهمن 1397 منجر به ازدواج شد. الهام حمیدی در این باره توضیح داد که من دوست نداشتم هیچ وقت همسرم بازیگر باشد و خوشبختانه ایشان شغل آزاد دارند و در بازار آلومینیوم هستند.

همسر دوم الهام حمیدی

تولد فرزندان الهام حمیدی

الهام حمیدی دو سال پس از ازدواجش در سال 1399 برای اولین بار مادر شدن را تجربه کرد. نام پسر الهام حمیدی الوین به معنای گل بهشتی است. پس از تولد الوین الهام حمیدی پست زیر را در صفحه اینستاگرامش منتشر نمود و خبر از تولد پسرش داد:

لحظه شماریمون برای گرفتن دستای کوچولوت به پایان رسید

پسرم، با اومدنت زندگیمون رو زیباتر کردی، دنیایی شدنت مبارک.. 1399/3/12

بچه های الهام حمیدی

الهام حمیدی هنرمند محبوب کشورمان خبر بارداری دوم خود را رسانه ای نکرد و تنها پس از گذشت یک سال و پنج ماه از تولد پسرش پست زیر را در صفحه اینستاگرامش منتشر نمود و خبر از تولد دخترش (فرزند دوم) داد:

بالاخره 9 ماه انتظار به سر اومد

‎دخترم، گرفتن دست های کوچولوی تو بهترین اتفاق این پاییز بود.

چقدر بی تاب دیدن چشمای درخشان تو بودم.

تو که ثمره ی عشقِ ما هستی

لذت مادر شدن، یک احساس زمینی نیست و من آسمانی بودنم رو مدیون تو و داداش کوچولوت هستم

1400/07/22

فرزند دوم الهام حمیدی

الهام حمیدی بسیار کدبانو و خانه دار بوده و آشپزی اش بسیار خوب است. او علاوه بر بازیگری مدتی طراحی مزون لباس داشت اما با افزایش قیمت دلار متحمل ضرر مالی و ورشکستگی شد. این بازیگر خوب کشورمان مخالف عمل های زیبایی است اما آراستگی و مراقبت از خود را جزء باید های زندگی می داند و برای حفظ شادابی پوست و جوانی از کرم ها و لوسیون ها استفاده می کند.

عکس های دیدنی الهام حمیدی، همسر و فرزندانش

4.360
این مطلب مفید بود ؟519
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی