الهام حمیدی
الهام حمیدی به جمع بازیگران فیلم جدید مسعود کیمیایی با عنوان "خائن کشی" پیوست و همبازی بازیگران بزرگی چون مهران مدیری شد.

الهام حمیدی در خائن کشی

فیلم سینمایی خائن کشی به کارگردانی مسعود کیمیایی و تهیه کنندگی علی اوجی، یکی از فیلم های جدید سینمای ایران است که بازیگران مطرحی در آن حضور دارند.

فیلم سینمایی خائن کشی که قرار بود در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآید به دلایل مختلف تصویربرداری آن تمام نشده و تاکنون  در تهران ادامه دارد.

الهام حمیدی در پشت صحنه فیلم خائن کشی

الهام حمیدی با انتشار عکس زیر در اینستاگرام خود نوشت:

نمایی از پشت صحنه فیلم «خائن کشی»

این یکی از افتخارات بنده ست که با کارگردان بزرگ سینما جناب آقای مسعود کیمیایی و جمعی از بهترین بازیگران این عرصه، در این فیلم همکاری دارم. تهیه کننده ی این اثر آقای علی اوجی می باشد و گفتنی ست که فیلم برداری آن از نیمه گذشته و همچنان ادامه دارد.

الهام حمیدی و مسعود کیمیایی

الهام حمیدی برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن سی و یکمین جشنواره جهانی فجر برای فیلم گهواره ای برای مادر و بهترین بازیگر نقش مکمل زن در نهمین جشن خانه سینما به خاطر فیلم خیلی دور خیلی نزدیک است  که پس از ازدواج و به دنیا آمدن فرزندش، مدتی از فضای کار بازیگری دور شده و در اولین حضور خود پس از این وقفه، با بزرگان سینما همکاری می کند.

خائن کشی اولین تجربه همکاری الهام حمیدی با مسعود کیمیایی است. 

داستان و بازیگران فیلم خائن کشی

خائن کشی سی امین فیلم مسعود کیمیایی، کارگردان سرشناس کشورمان است که علی اوجی به عنوان چهره ای جوان در این فیلم به عنوان تهیه کننده حضور دارد.

مهران مدیری

در خلاصه داستان فیلم خائن کشی آمده است:

داستان فیلم خائن کشی در دهه 30 میگذرد و روایتگر ماجرایی از یک دزد است که تیر خورده و به دام پلیس افتاده اما پیش از رفتن به زندان تمام دارایی اش را به دوست صمیمی اش میسپارد اما رفیقش خیانت کرده و امانت دار خوبی نیست و همین ماجرا سبب میشود تا برای محاکمه رفیق خائنش از زندان فرار کند و این آغاز ماجرایی تازه است.

سام درخشانی و مسعود کیمیایی

بازیگران فیلم خائن کشی

به زودی بازیگران مطرح دیگر این فیلم معرفی می شوند. 

مسعود و پولاد کیمیایی

الهام حمیدی همبازی مهران مدیری در خائن کشی

4.519
این مطلب مفید بود ؟172
منبع : عکس: احمدرضا شجاعی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی