الهام حمیدی

الهام حمیدی جواب همه را داد؛ حرف آخر درباره کوروش کمپانی

تاریخ انتشار : 1 اسفند 1402کد مطلب : 92289زمان مطالعه : 3 دقیقه
الهام حمیدی بازیگر سریال های تلویزیونی که برای کوروش کمپانی تبلیغ کرده بود، صحبت های جدید و توضیحات آخرش را درباره تبلیغ کوروش کمپانی زد.

پاسخ الهام حمیدی به ماجرای کوروش کمپانی و صحبت های ژیلا صادقی

الهام حمیدی بازیگر سریال های تلویزیونی چون شوق پرواز،یوسف پیامبر و... ویدیویی منتشر نمود و در آن حرف های آخرش را درباره تبلیغ کوروش کمپانی زد و عنوان نمود که پول تبلیغات را برای همدردی و تسکین گوشه‌ای از غم مالباختگان بازگردانده است. او در این ویدیو ژیلا صادقی را نیز مخاطب قرار داد و از خانم مجری گله کرد. صحبت های جدید الهام حمیدی درباره کوروش کمپانی در این بخش از نمناک می خوانید.

الهام حمیدی بازیگرسینما و تلویزیون که کوروش کمپانی را تبلیغ کرده و بابت این اقدام عذرخواهی کرده بود، ویدیویی را منتشر کرد و در این باره توضیح داد:

سلام به همه مردم عزیزم، امیدوارم که خوب باشید، من این ویدیو رو گرفتم که یک توضیحی بدم در مورد اتفاقاتی که اخیراً به وجود اومد و براتون بگم که اگر من کاری رو به عنوان تبلیغ انجام دادم، این کار صرفاً جزوی از شغل من هست و در همه جای دنیا اینطوری هست و این رو بدونید من هیچ وقت، هیچ کاری رو بدون تحقیق انجام نمیدم و وکیل من تمام جوانب رو در نظر گرفتن از لحاظ مجوز داشتن و قانونی بودن و من صرفاً از این خوشحال بودم که یه کمپانی الان اومده یه گوشی رو داره با قیمت مناسب به مردم عرضه می‌کنه و این برای من خوشایند بود و خواستم به هر حال با تبلیغات شاید یه تشویقی داشته باشم برای همه کمپانی ها که هوای مردمو داشته باشند و هر قشری بتونن از چیزهایی که دوست دارند و به خصوص کالاهای لوکس به راحتی استفاده کنند.

من اگر می‌دونستم که قراره این مشکلات به وجود بیاد، مطمئن باشید، هیچ وقت این کارو انجام نمی‌دادم و همیشه شما عزیزان مردم نازنین برای من در اولویت هستین و عزیز هستین.

الهام حمیدی

توضیحات الهام حمیدی درباره کوروش کمپانی

الهام حمیدی در بخشی ازصحبت هایش، ژیلا صادقی مجری برنامه سلام صبح‌بخیر که علت تبلیغات سلبریتی ها را منافع شخصیشان اعلام نمود، خطاب قرار داد و گفت:

خواستم در این ویدیو بهتون بگم که من برای عذرخواهی اولین کسی بودم که توی پیجم پیامی گذاشتم فقط برای همدردی و توضیح هم دادم که تمام جوانب رو من در نظر گرفته بودم حالا میان میگن که از ما نمی‌پذیرن ما بازیگرها به خاطر پول میایم همچین کاری رو می‌کنیم نه اصلاً چنین نیست.

خانم بازیگر دربخش پایانی صحبت هایش در مورد برگرداندن پول تبلیغ برای همدردی و تسکین گوشه‌ای از غم مالباختگان چنین گفت:

من برای اینکه بتونم گوشه‌ای از غم شما رو تسکین بدم و با شما همدردی کنم مبلغی که به عنوان تبلیغات به من داده شد، رو به شماره‌ای که مراجع قضایی به من دادن عودت دادم و برگردوندم و فیششم حتماً توی پیجم قرار میدم که شما عزیزان ببینید و بدونین که همه شما مردم عزیز برای من از ته دل، از ته دل، عزیز هستید و دوستتون دارم و دوست ندارم که کوچک‌ترین آزردگی از من داشته باشید.

او در آخر با ناراحتی از ژیلا صادقی و انتقاد او گفت:

امیدوارم همه ما اینو یاد بگیریم که به راحتی همدیگرو قضاوت نکنیم، روی صفحه تلویزیون، روی برنامه زنده دل همدیگه نشکونیم به همدیگه تهمت نزنیم و بدونیم که دنیا خیلی کوتاهه و همه ما باید پشت هم باشیم.دوستون دارم.

الهام حمیدی جواب همه را داد؛ حرف آخر درباره کوروش کمپانی

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : عکاس مجید جوانی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی