کودکی الهام حمیدی
الهام حمیدی از محبوب ترین بازیگران زن ایرانیست که عمل زیبایی انجام نداده اما از گذشته تا امروز تغییرات جذابی داشته است.

تغییر چهره الهام حمیدی از گذشته تا کنون

الهام حمیدی یکی از پرطرفدارترین بازیگران زن ایرانی است که در ذهن مخاطبان تلویزیون با بازی درخشانش در سریال هایی همچون یوسف پیامبر، شوق پرواز، مختارنامه و... ماندگار شده است. الهام حمیدی چهره آرام و خاصی داشته و مخالف عمل‌ های زیبایی می باشد، به همین دلیل در این بخش از فرهنگ و هنر نمناک عکس قدیمی این بازیگر را منتشر نموده ایم تا کاربران به تغییر چهره او از گذشته تا کنون پی ببرند.

بچگی الهام حمیدی

الهام حمیدی در گذر زمان/ عکس جدید از پریسا جعفری

الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 8 آذر 1356 در تهران است. استعداد هنری در خانواده حمیدی موروثی می باشد و پدرش در جوانی از بازیگرن تئاتر و عموی پدرش نیز گوینده رادیو بود. الهام حمیدی فارغ التحصیل لیسانس رشته حسابداری از دانشگاه آزاد رودهن می باشد که بعد از شرکت در کلاس های بازیگری وارد دنیای هنر شد.

ایفاگر نقش آسنات در یوسف پیامبرعلاوه بر بازیگری مدتی مزون لباس داشت و طراحی لباس می کرد و بسیاری از کارهای هنری از نقاشی و کارهای دستی را تفننی و گاهی حرفه‌ ای دنبال نموده است.

ازدواج، همسر و فرزندان الهام حمیدی

الهام حمیدی قبل از ورود به بازیگری و در سن 20 سالگی در سال 1376 ازدواج کرد، اما این رابطه دوام چندانی نداشت و خیلی زود به طلاق ختم شد. این بازیگر محبوب تلویزیون و سینمای ایران پس از طلاق تا 21 سال ازدواج نکرد و برای بار دوم در 13 بهمن 1397 در 41 سالگی با علیرضا صادقی ازدواج کرد.

الهام حمیدی و همسرش

الهام حمیدی و همسرش علیرضا صادقی

همسر این خانم هنرمند در کار بیزینس و تجارت فعالیت دارد. الهام حمیدی دو سال پس از ازدواجش در سال 1399 برای اولین بار مادر شدن را تجربه کرد. نام پسر الهام حمیدی "الوین" به معنای گل بهشتی است. او تنها پس از گذشت یک سال و پنج ماه از تولد پسرش خبر تولد فرزند دوم (دختر) خود را رسانه ای کرد. الهام حمیدی هنوز نام دخترش را اعلام نکرده است.

الهام حمیدی قبل بازیگر شدن چه شکلی بود؟

3.329
این مطلب مفید بود ؟1910
منبع : عکاس: فاطمه رحمانی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
برچسب : الهام حمیدی
وبگردی