الهام حمیدی

الهام حمیدی با قیافه ای که مدتها از او ندیده بودیم

تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93692زمان مطالعه : 2 دقیقه
الهام حمیدی پس از مدتها کناره گیری از صفحات تلویزیونی با چهره ای بسیار متفاوت و عجیب به اکران ها بازگشت.

الهام حمیدی با ظاهری متفاوت با عکسهای اخیرش

الهام حمیدی بازیگری که بسیاری از مخاطبین تلویزیون او را با نقش آفرینی در سریال شوق پرواز و یوسف پیامبر می شناسند، عکس های جذابی از خود در صفحه اش منتشر می کند که کمتر شباهتی به الهام حمیدی سال ها پیش دارد و تغییرات محسوس چهره خانم بازیگر در این عکس های مدلینگ طور قابل مشاهده است، به تازگی در اینستاگرام شهره سلطانی عکسی از الهام حمیدی بازیگری که روزگاری پارتنر شهاب حسینی در آثاری چون محیا، بچه های ابدی و شوق پرواز بود، منتشر شده که او را با ظاهری متفاوت که احتمالا مربوط به گریم فیلم یا کار خاصی است، نشان میدهد.

شهره سلطانی

الهام حمیدی و شهره سلطانی

در شبکه های اجتماعی عکسی از الهام حمیدی که علاوه بر بازیگری در عرصه مدلینگ هم فعالیت میکند و اغلب فعالیت او در زمینه مدل آرایش است، وایرال شده است که در آن پوشش خانم بازیگر مورد توجه قرار گرفته است، بازیگر نقش آسنات در یوسف پیامبر در این تصویر با کمترین آرایش و با پوشش مقنعه و ساق دست دیده می شود که گویا مربوط به بازی او در فیلم جدیدش است. آخرین بازی الهام حمیدی مربوط به سه سال پیش و نقش آفرینی در فیلم سینمایی خائن کشی ساخته مسعود کیمیایی است.

الهام حمیدی متاهل بوده اما همسرش علیرضا صادقی از اهالی هنر هفتم نیست و در کار بیزینس و تجارت فعالیت دارد. این زوج هم اکنون دارای دو فرزند می باشند، نام پسر الهام حمیدی الوین به معنای گل بهشتی است که در 12 خرداد 99 به دنیا آمده و نام فرزند دوم این بانوی هنرمند ماهلین است که تنها پس از گذشت یک سال و پنج ماه از تولد پسرش در تاریخ 22 ماه مهر 1400 چشم به جهان گشوده است.

الهام حمیدی با قیافه ای که مدتها از او ندیده بودیم

3.830
این مطلب مفید بود ؟237
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : الهام حمیدی
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی