المیرا دهقانی

المیرا دهقانی سوتی اینستاگرامش را جمع کرد+ عکس

تاریخ انتشار : 22 مرداد 1401کد مطلب : 88211زمان مطالعه : 2 دقیقه
المیرا دهقانی مانند بسیاری از بازیگران نسبت به درگذشت هوشنگ ابتهاج واکنش نشان داد اما استوری او سوتی عجیبی داشت که با نظرات کاربران فضای مجازی روبه رو شد.

توضیح المیرا دهقانی درباره سوتی عجیبش در اینستاگرام

امیرهوشنگ ابتهاج شاعر نامدار ایرانی متخلص به «سایه» روز چهارشنبه 19 مرداد ماه 1401 در سن 95 سالگی درگذشت. بازیگران و چهره ها نسبت به درگذشت ابتهاج واکنش نشان دادند اما در این میان استوری ‏المیرا دهقانی بازیگر جوان سینما و تلویزیون خبرساز شد که در ادامه این بخش از نمناک به آن پرداخته ایم.

گاف عجیب المیرا دهقانی چه بود؟

المیرا دهقانی بازیگر سریال گرگ و میش پس از درگذشت سایه همچون بازیگران دیگر عکسی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد اما به اشتباه هوشنگ ابتهاج را از این عکس برش داده و تنها عکس شجریان کنار استاد لطفی را استوری کرده بود!

استاد شجریان و استاد لطفی

سوتی عجیب خانم بازیگر واکنش ها و شوخی های زیادی را در فضای مجازی به راه انداخت و برخی کاربران معتقد بودند که حتی ایشان سایه را نمی شناسد و استاد لطفی را به جای ایشان اشتباه گرفته است، همین واکنش ها سبب شد تا بازیگر نقش مریم در سریال پرمخاطب هشت و نیم دقیقه این استوری را از صفحه اینستاگرامش پاک کند.

واکنش المیرا دهقانی به سوتی عجیبش در مورد هوشنگ ابتهاج

بازیگر سریال همه چیز آنجاست، به تازگی در توضیح اشتباه عجیبش و بریدن عکس هوشنگ ابتهاج استوری را منتشر کرد و توضیحاتی را ارائه داد که در ادامه می بینید.

استوری المیرا دهقانی

بیوگرافی مختصر المیرا دهقانی

المیرا دهقانی بازیگر تئاتر و تلویزیون متولد 5 شهریور 1370 در شیراز است. او در یک خانواده 6 نفره بدنیا آمده است، پدرش اهل اصفهان و دندانپزشک و مادرش شیرازی و خانه‌دار می باشد و سه خواهر بزرگتر از خود دارد. او با اینکه تحصیلات آکادمیک هنری ندارد اما از تئاتر شروع کرد و از تئاتر برای تست سریال همه چیز آنجاست انتخاب و جلوی دوربین رفت.

دومین تجربه المیرا دهقانی با سریال پرمخاطب هشت و نیم دقیقه با یک گریم سنگین در نقش مریم، مادر شخصیت احسان بود که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. خانم بازیگر در فیلم هایی چون همه چیز آنجاست، هشت و نیم دقیقه، پرستاران، سایه بان، لحظه گرگ و میش، فصل ماهی سفید، سیاه باز و... ایفای نقش نموده است. المیرا دهقانی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است

المیرا دهقانی سوتی اینستاگرامش را جمع کرد+ عکس

3.346
این مطلب مفید بود ؟3016
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی