الناز ملک

استوری مشکوک الناز ملک درباره آیسان سقوط + عکس

تاریخ انتشار : 2 اسفند 1401کد مطلب : 89916زمان مطالعه : 2 دقیقه
الناز ملک در نقش آیسان سریال سقوط با انتشار عکس و نوشته ای در صفحه رسمی خود، ذهن مخاطبان را به چالش کشید.

چالش الناز ملک، بازیگر نقش آیسان سقوط برای مخاطبان

الناز ملک یا همان آیسان سریال سقوط، سریالی با یک دنیا هیجان و استرس که در تمام مدت تماشا، مخاطب را غرق خود میکند، اینستاگرام خود را با تصویر و نوشته ای کنجکاو برانگیز بروز کرد.

آخرین صحنه دیده شده در قسمت قبلی، تلاش بازیگر نقش دیاکو برای هوشیار کردن آیسان بود که با نگاه پر از حرف الناز ملک ناتمام ماند. حالا یک روز مانده به انتشار قسمت جدید سریال سقوط، بازیگر زن این سریال با نوشته ای کنار این صحنه، ذهن مخاطب را به چالش کشید.

الناز ملک

الناز ملک نوشت:

لحظه دیدار، امید، آزادی؟؟؟

حالا علامت سوالی که بعد از کلمه آزادی درج شده، مخاطبان را به دو سمت مثبت و منفی بودن پاسخ این سوال هدایت می کند و اینکه آیا آزادی محقق می شود یا نه، بیننده را در اوج هیجان منتظر نگه می دارد.

الناز ملک، بازیگر سریال سقوط و آکتور کیست؟

اگر بطور خلاصه بخواهیم بیوگرافی الناز ملک را بگوییم، میتوان گفت الناز ملک بازیگر در تاریخ 19 آذر 1374 در تهران متولد شد. آیسان سریال سقوط بازیگری را در موسسه آزاد بازیگری امین تارخ و فرزاد موتمن آموختو پس از چندین تئاتر موفق، در سریال های نمایش خانگی سقوط، آنتن و آکتور بازی کرده است.

سریال سقوط

الناز ملک بازیگر سریال سقوط

الناز ملک علاوه بر بازیگری، توانایی قابل توجهی در نواختن پیانو و کمانچه دارد.

ازدواج و همسر الناز ملک

در مورد وضعیت ازدواج و همسر الناز ملک اطلاعات دقیقی در دست نیست و عکس و مطالب منتشر شده با عنوان همسر الناز ملک، به دلیل تایید نشدن توسط این بازیگر زن ایرانی، مورد تایید نیست.

استوری مشکوک الناز ملک درباره آیسان سقوط + عکس

4.718
این مطلب مفید بود ؟171
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی