آخر سریال سقوط
النار ملک بازیگر نقش آیسان در سریال سقوط، صفحه رسمی خود را با صحنه هایی از قسمت های پایانی این سریال بروز کرد.

آخر سریال سقوط و استوری شک برانگیز الناز ملک یا آیسان سقوط

الناز ملک یا آیسان سقوط در استوری اینستاگرامش خبر ازپخش آخرین قسمت سریال سقوط در چهارشنبه 10 اسفند را داد و با انتشار یک استوری قسمتی از داستان و سرنوشت آیسان یا صفیه را لو داد و موجی راه افتادن موجی از حدس و گمان در فضای مجازی شد. در ادامه این بخش از نمناک استوری الناز ملک را مشاهده می کنید.

این روزها سریال پربیننده سقوط به ایستگاه پایانی خود رسیده است و هشت قسمت دلهره آور و جذاب از این مینی سریال پخش شده، بسیاری از مخاطبان این سریال منتظر قسمت آخر و سرنوشت آیسان هستند اما استوری الناز ملک حدس و گمان های زیادی را در فضای مجازی به راه انداخت.

الناز ملک یا آیسان سقوط در استوری اینستاگرامش درباره قسمت آخر سریال سقوط نوشت:

منتظر یه خرما پزون حسابی باشید

آخر سریال سقوط

همین استوری کافی بود تا بسیاری از مخاطبان حدس هایی درباره آخرین قسمت سقوط بزنند، بیشتر بینندگان سریال سقوط حدس می زنند که دیاکو می تواند آیسان را از چنگ داعش برهاند اما خود شهید خواهد شد و برخی دیگر می گویند دیاکو و آیسان فرار کرده اما اردلان با بازی عباس جمشیدی فر گرفتار داعش شده و کشته می شود.

بیوگرافی الناز ملک، بازیگر نقش آیسان در سریال سقوط

الناز ملک هنرپیشه و نوازنده کشورمان متولد 19 آذر 1374 در تهران است. او فعالیت هنری خود را با حضور در کلاس های آموزش بازیگری استاد امیر دژکام آغاز کرده و در تئاترهایی به نام های مکبث و ایوب خان و... بازی کرده و دو فیلم کوتاه کافه فراموشی و چاه سرخ به ایفای نقش پرداخته است.

النار ملک

النار ملک بازیگر نقش آیسان در سریال سقوط

فیلم های الناز ملک

الناز ملک برای اولین بار با بازی در سریال سقوط مقابل دوربین رفت و در سریال نمایش خانگی آنتن و آکتور نیز بازی کرده است. خانم بازیگر در نواختن گارمون(قارمون) و پیانو نیز مهارت دارد.

ازدواج و همسر الناز ملک

از وضعیت ازدواج الناز ملک اخبار موثقی در دسترس نیست؛ بازیگر نقش آیسان سریال سقوط، در صفحه اینستاگرام خود عکسی به عنوان همسرش منتشر نکرده است.

الناز ملک یا آیسان سقوط، آخر سریال را لو داد؟!!

4.225
این مطلب مفید بود ؟214
منبع : عکاس: محمد مهدی دل خواسته / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی