تولد
الناز ملک

آیسان سریال سقوط عروس شد + عکس جدید الناز ملک

تاریخ انتشار : 13 بهمن 1401کد مطلب : 89778تعداد نظرات : 1 نظر
الناز ملک، بازیگر نقش آیسان سریال سقوط با انتشار تصویری متفاوت در صفحه رسمی اش، بازهم مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت.

آیسان سریال سقوط، با اشک عروس داعشی شد

سقوط یکی از سریال های در حال پخش و پر مخاطب شبکه نمایش خانگی است که در آن الناز ملک نقش آیسان را ایفا می کند و بازی باور پذیر و خوبش لحظات پر اضطراب و دلهره آوری را برای مخاطبان رقم می زند.

الناز ملک به تازگی در استوری اینستاگرامش عکسی از خود با لباس سپید و آرایش عربی منتشر و از لحظه عروس شدن خود در سریال سقوط رونمایی کرد. در ادامه این بخش از نمناک عکس عروس طوری الناز ملک را مشاهده می کنید.

الناز ملک

الناز ملک در سریال سقوط/ عکس از مهدی دلخواسته

همزمان با انتشار قسمت پنجم سریال سقوط، بازیگر نقش آیسان عکسی از خود با لباس عروس منتشر ساخت، این عکس مربوط به جدیدترین قسمت سریال سقوط است که در آن آیسان به همراه ابتسام بغلانی بازیگر نقش ام عبیده فرمانده زن داعشی به خرید عروسی می رود تا به نکاح فرمانده داعشی به نام ابوخالد در آید.

در لحظات پایانی قسمت پنجم سریال سقوط الناز ملک با نیروهای امنیتی برای نجات جان خود در اتاق ام عبیده تماس گرفت و باز هم اوج استرس با مخاطبان منتقل کرده و موجب واکنش هایی از طرف آنان شد.

سریال سقوط

مختصر بیوگرافی الناز ملک، بازیگر نقش آیسان سریال سقوط

الناز ملک متولد دهه هفتاد بوده و از هنرجویان و دانش آموختگان موسسه آزاد بازیگری امین تارخ و فرزاد موتمن می باشد.

او در عرصه تئاتر در چندین نمایش نامه حضور داشته و در نواختن پیانو و کمانچه نیز مهارت بسیاری دارد.

خانم بازیگر تا کنون در سریال های نمایش خانگی سقوط و آنتن بازی کرده و به دلیل درخشش در سریال سقوط در نقش آیسان یکی از خوش آتیه ترین بازیگران جوان است.

آیسان سریال سقوط عروس شد + عکس جدید الناز ملک

4.225
این مطلب مفید بود ؟214
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ف
1 نظر به ثبت رسیده است
مهسا1401-11-13
عالی بازی کرده
لذت بردم از دیدن این فیلم
50
وبگردی