تولد
الناز ملک

گریم الناز ملک در زخم کاری 3 ؟!

تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93556زمان مطالعه : 1 دقیقه
الناز ملک بازیگر نقش سیما در سریال زخم کاری عکس جدیدی منتشر کرد که گمان میرود که در پشت صحنه زخم کاری 3 گرفته شده است و گریم مرتبط با فصل جدید سریال است.

گریم احتمالی الناز ملک در زخم کاری

الناز ملک که با بازی در نقش اول سریال سقوط توانست توانایی‌هایش را ثابت کند، در قامت سیما سریال زخم کاری 2 تبدیل به یک بازیگر تمام عیار شد. این بازیگر در صفحه مجازیش عکسی از خود با گریمی جذاب و متفاوت را منتشر نموده که احتمالا مربوط به زخم کاری 3 می باشد. در ادامه این بخش از نمناک جدیدترین عکس الناز ملک را که تصور می شود در پشت صحنه زخم کاری 3 گرفته شده است را مشاهده می کنید.

الناز ملک

ظاهر جدید الناز ملک/ عکس از فتاح ذی نوری

نقش الناز ملک در سریال زخم کاری

الناز ملک بازیگر نقش سیما یکی از زنان جاه‌طلب و شخصیت‌های متفاوت و جذاب فصل دوم سریال زخم کاری دقیقا نقطه مقابل سمیرا با بازی رعنا آزادی ور بود. سیما همسر دوم شفاعت(مهران غفوریان) در قامت زن بابای جوان و دلسوز مراقب خانواده به خصوص فرزندان شوهرش شیدا و شهریار بود، نقطه اوج بازی الناز ملک در فصل دوم زخم کاری را در قسمت دوازدهم شاهد بودیم.

جایی که سیما با از دست دادن همسرش و نابود شدن دخترخوانده‌اش دیگر توان و مجالی برای ادامه زندگی پیدا نمی‌کند و انبار باروت و تبدیل به یکی از خونخواهان شد و حالا در فصل سوم تقابل او با طلوعی و احتمالا همدستی‌اش با مالک(جواد عزتی) می‌تواند به جذابیت‌های سریال بیفزاید. محمد حسین مهدویان کارگردان فیلم زخم کاری عنوان نموده است که فصل سوم زخم کاری با داستانی سرکش و جذاب به زودی پخش خواهد شد.

گریم الناز ملک در زخم کاری 3 ؟!

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : عکاس روح الله حسین زاده / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
برچسب : الناز ملک
وبگردی