الناز شاکردوست
الناز شاکردوست بازیگر برنده سیمرغ بلورین سال گذشته جشنواره فجر، با نقش هایی متفاوت به جشنواره فجر 39 می آید.

حضور الناز شاکر دوست در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر

الناز شاکر دوست بازیگر مطرح و یکی از سوپراستارهای ایرانی است که در سالهای اخیر، با تغییر در انتخاب های کاری خود، ابعاد دیگری از هنر خود را به نمایش گذاشته است، به طوری که در جشنواره سال گذشته، برای بازی در فیلم «شبی که ماه کامل شد» به کارگردنی نرگس آبیار، برنده سیمرغ بلورین شد.

الناز شاکر دوست در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، نیز به احتمال زیاد با دو فیلم «ابلق» و «تی تی» حضور خواهد دشت.

الناز شاکردوست در فیلم سینمایی «ابلق»

فیلم سینمایی ابلق به کارگردانی نرگس آبیار و تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی یکی دیگر از فیلم های متقاضی جشنواره فجر امسال است که الناز شاکردوست در آن به ایفای نقش پرداخته است.

الناز شاکردوست که تجربه همکاری با نرگس آبیار را در فیلم شبی که ماه کامل شد دارد، بار دیگر امسال با فیلم «ابلق» او راهی جشنواره فجر میشود و با بازیگرانی چون هوتن شکیبا، بهرام رادان، مهران احمدی، گلاره عباسی و امین میری همبازی است.

نرگس آبیار در این فیلم، داستانی اجتماعی با محوریت زنان را روایت می کند.

فیلم ابلق

الناز شاکردوست در فیلم سینمایی «تی تی»

فیلم سینمایی «تی تی» چهارمین ساخته سینمایی آیدا پناهنده است که در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر حضور خواهد داشت. الناز شاکردوست در این فیلم بار دیگر با هوتن شکیبا ایفای نقش خواهند کرد.

پارسا پیروزفر، الناز شاکردوست، هوتن شکیبا از بازیگران اصلی و  سودابه جعفرزاد، مهدی فریضه، هیلدا کردبچه، سودابه جعفرزاد، رضا عموزاد، امیر حامد، زینب شعبانی، هانیه کاظمی، مهرانه به نهاد دیگر بازیگران فیلم سینمایی «تی تی» می باشند.

فیلم سینمایی تی تی

فیلم سینمایی «تی تی» در اولین حضور بین المللی خود در سی سومین دوره جشنواره فیلم توکیو در سه نوبت برای تماشاگران، رسانه ها و مطبوعات به نمایش درآمده است.

آیدا پناهنده به همراه ارسلان امیری، نویسندگی فیلم «تی تی» را بر عهده داشتند.

هوتن شکیبا در تی تی

الناز شاکردوست با ابلق و تی تی در جشنواره 39

3.513
این مطلب مفید بود ؟94
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی