تولد
فعال کردن پيامك های تبليغاتي
پیامک های تبلیغاتی، روشی هدفمند برای تبلیغات هستند که اگر شما بنابر هر دلیلی آنرا غیرفعال کرده اید، در این گزارش با “فعال کردن پیامک های تبلیغاتی” آشنا خواهید شد.

فعال کردن پیامک های تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل

یکی از روش های هدفمند تبلیغات گسترده، استفاده از پیامک های تبلیغاتی است که از دید برخی از کاربران، باعث مزاحمت هستند و از دید برخی از کاربران روشی سریع برای اعتماد سازی میان مشتری و فروشنده البته با رعایت نکات ابتدایی (عدم پرداخت هزینه تا قبل از ملاقات حضوری و...) است و از این رو خیلی سریع می توانند به اهداف خود برسند. چرا که برخی از این دسته از تبلیغات، قیمت مقرون به صرفه ای دارند و روند اعتماد سازی نیز کمی سریعتر خواهد بود.

فعال کردن پیامک های تبلیغاتی

اما در طول روز ممکن است تعداد بالایی از پیامک های تبیغاتی را دریافت کنید که شاید برای شما جلوه خوبی نداشته باشد و احساس کنید که در طول زندگی روزمره شما مزاحمت ایجاد می کنند. اما در مقابل برخی از کاربران هستند که شاید به اشتباه بنابر هر دلیلی پیامک تبلیغاتی را قطع کنند و پیامک های مهم سازمانی را که در طول روز دریافت می کردند را دیگر نتوانند دریافت کنند. از این رو اگر شما تصمیم به فعال کردن پیامک تبلیغاتی سیم کارت خود دارید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با آموزش ساده برای اپراتورهای مختلف شاهد خواهید بود. همراه ما باشید.

فعال کردن پیامک های تبلیغاتی همراه اول

برای فعال سازی پیامک تبلیغاتی همراه اول شما 2 راه دارید که هر دو آسان و ساده هستند که در بخش ذیل توضیح داده ایم؛

  • از طریق پیامک : ساده ترین روش فعال سازی استفاده از پیامک است که شما باید عدد 2 را به شماره 8999 ارسال کنید و صبر کنید تا پیامک مختص خود را از طریق سامانه مربوطه دریافت نمائید.
  • از طریق برنامه همراه من : وارد برنامه همراه من شوید. از گزینه های پائین صفحه، گزینه «خدمات من» را انتخاب کنید. در صفحه با چندین گزینه روبرو خواهید شد که یکی از این گزینه ها «پیامک های تبلیغاتی» می باشد. این گزینه را انتخاب کنید و سپس خدمات پیامکی انبوه را انتخاب نمائید. در صفحه بعدی گزینه «پیامک تبلیغاتی غیر اپراتور» را انتخاب و فعال کنید. در طی 24 ساعت آینده پاسخ فعال شدن پیامک تبلیغاتی را دریافت خواهید کرد.

فعال کردن پیامک های تبلیغاتی ایرانسل

برای فعال کردن تبلیغات پیامکی و دریافت پیام های تبلیغاتی در اپراتور ایرانسل، شما می توانید خیلی ساده و آسان اقدام نمائید که در بخش ذیل توضیح داده شده است؛

  • از طریق پیامک : اولین و ساده ترین روش ممکن برای انجام این فرآیند استفاده از سامانه های پیامکی ایرانسل است که اگر شما تصمیم به فعال سازی پیامک های تبلیغاتی دریافتی در اپراتور ایرانسل را دارید، باید عدد 1 را به 5005 ارسال کنید و منتظر دریافت پیامک فعال سازی از ایرانسل باشید.
  • از طریق برنامه ایرانسل من : دومین روشی که شما می توانید از آن برای فعال سازی پیامک تبلیغاتی استفاده کنید، استفاده از برنامه ایرانسل من است که می توانید از بخش خدمات این برنامه اقدام به فعال سازی کنید. هم اکنون شما موفق به فعال کردن پیامک های تبلیغاتی اپراتور ایرانسل شده اید.

نحوه فعال کردن پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول

2.8128
این مطلب مفید بود ؟7157
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی