یادگیری زبان انگلیسی

دوره انحصاری ده ماهه زبان انگلیسی

کد مطلب : 83028زمان مطالعه : 2 دقیقه
با روش های سنتی در آموزش، یادگیری زبان انگلیسی بسیار دشوار خواهد بود. به کمک روش های جدید یادگیری زبان، با لذت زبان انگلیسی یاد خواهید گرفت.

آموزش زبان طبق استاندارد بین المللی CEFR

تا حالا فکرشو کردی که بتونی در ده ماه انگلیسی حرف بزنی، بنویسی، ارتباط برقرار کنی؟ براساس استاندارد CEFR که یک مقیاس ارزیابی زبان انگلیسی است که توسط شورای اروپا طراحی شده، می توانید در کمتر از ده ماه زبان انگلیسی رو یاد بگیری.

مرکز عالی آموزش زبان انگلیسی بیان برتر مبتکر سبکی به نام WiKi هست که براین اساس شما می تونی در عرض 10 ماه زبان انگلیسی رو یاد بگیری و بعدش هم اگه خواستی می تونی بری تو تک دوره آیلتس شرکت کنی. حالا چرا ده ماه؟ تمرکز این دوره بر گفتگوهای روزمره و کاری هست که بیشتر زبان آموزها بهش نیاز دارند. یک دوره کامل که لغت ها و موضوعاتی که کاربرد ندارند ازش حذف شدند تا شما زودتر به هدفتون برسی.

دوره یادگیری زبان

سبک آموزش مرکز عالی آموزش زبان انگلیسی بیان برتر بر پایه مایکرولرنینگ Microlearning هست. یعنی زبان انگلیسی رو بصورت کوتاه، خرد خرد، و جذاب بهتون آموزش می دن که هم یادگیری ش آسون باشه و هم اینکه سخت و کسل کننده نباشه. بیشتر زبان آموزانی که موسسات زبان رو ترک کردن، بیشتر به خاطر سبک تکراری و طولانی اون بوده که در این سبک به قدری جذابیت بهش اضافه شده که حتما جذبت می کنه.
مرکز آموزش عالی زبان انگلیسی به خاطر این سبک جذابش تونسته از سازمان GFEL امریکا در سال های 2019 و 2021 در شهر دبی و لاس وگاس جایزه 50 سازمان برتر در آموزش رو دریافت کنه. برای همین خلاقیتش هم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مفتخر به دریافت "ابتکار" در آموزش شده.
بیش از 7000 زبان آموزش بصورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بیان برتر مشغول به تحصیل هستند. اگه دوس داری بیشتر در موردش بدونی به وبسایتشون به نشانی www.bayanebartar.org یا فیلم های کوتاه آموزشی شون در اینستاگرام به آدرس http://instagram.com/bayanebartar.official مراجعه کنید.
 
 

دوره انحصاری ده ماهه زبان انگلیسی

3.510
این مطلب مفید بود ؟73
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی