سایز سینه و یوگا
روش های زیادی برای افزایش سایز سینه وجود دارد اما بهترین روشی که طبیعی و بدون آسیب است، انجام چند حرکت یوگا می باشد.

یوگا افزایش سایز سینه

آیا می دانید یوگا می تواند باعث افزایش سایز سینه شود؟ در واقع شما می توانید با کمترین هزینه سایز سینه خود را افزایش دهید. محصولات زیادی چون روغن، پماد و انواع کاپ ها در بازار وجود دارد که می توانید علاوه بر جراحی، با استفاده از آن ها سینه های خود را پر جلوه دهید اما کاری که یوگا انجام می دهد را هیچ کدام از این روش ها نمی توانند انجام دهند.

یوگا در میان این روش ها می تواند بدون هیچ عوارض جانبی و به طور طبیعی اندازه سینه را برجسته کند. به همین منظور در این قسمت از ورزش و تناسب اندام نمناک به توضیح چگونگی آن پرداخته ایم.

یوگا چگونه سایز سینه را افزایش می دهد؟

آیا می دانید طبق تحقیقات تقریبا همه زنان نگران سایز سینه خود هستند؟ خوشبختانه به لطف یوگا نیازی به نگرانی و استفاده از مواد شیمیایی مضر که عوارض جانبی دارند نمی باشد. یوگا با افزایش بافت چربی و غدد لنفاوی در سینه ها باعث افزایش سایز آن می شود.

چند حرکت دیگر یوگا که مربوط به توده عضلات نگهدارنده سینه هستند را تقویت می کند. به طور کلی انجام تمرینات یوگا می تواند سینه ها را قوی، سفت و خوش فرم کند و بنابراین با تمرین منظم می توان در یک بازه زمانی سایز سینه ها را افزایش داد.

افزایش سایز سینه

کدامیک از آساناهای یوگا به شما در افزایش سایز سینه کمک می کند؟

1- گوموک آسانا (سرگاو)

گوموک آسانا یا پوزیشن سرگاو، آسانایی است که در آن بدن شبیه به سرگاو شده و سطح مبتدی وینیاسا یوگا می باشد. این آسانا را صبح یا عصر با معده خالی انجام دهید و به مدت 30-60 ثانیه آن را حفظ کنید.

گوموک آسانا سینه های شما را به خوبی کشش می دهد. عضلات سینه ها را می سازد و انعطاف پذیری بالاتنه شما را افزایش می دهد که در نتیجه سایز آن را افزایش خواهد داد.

2- بوجانگ آسانا (مارکبرا)

بوجانگ آسانا حرکتی است که در آن بالاتنه شبیه به سرمار کبرا بلند شده و به سمت عقب کشیده می شود. این حرکت باعث بازگشت انرژی شده و سطح مبتدی آشتانگا یوگا می باشد. این آسانا را صبح یا عصر با معده خالی انجام دهید و به مدت 15-30 ثانیه آن را حفظ کنید.

بوجانگ آسانا ناحیه بالاتنه شما را کشیده وعضلات سینه را تقویت می کند و همچنین موجب سفت شدن شکم و باسن نیز خواهد شد.

بوجانگ آسانا

3- دانورآسانا (پوزیشن کمان)

دانورآسانا شبیه به یک کمان کشیده شده است که یک تمرین کششی عالی محسوب می شود. این آسانا در سطح مبتدی وینیاسا یوگا بوده و باید صبح یا عصر با معده خالی انجام شود. شما باید این پوزیشن را به مدت 15-30 ثانیه حفظ کنید.

دانورآسانا جریان خون در عضلات سینه را افزایش داده و همچنین سینه را تقویت می کند. این حرکت غده های تیرویید را ماساژ می دهد و شانه ها را هم تقویت خواهد کرد.

4- یوشترآسانا (پوزیشن شتر)

یوشترآسانا یا پوزیشن شتر حرکتی است که در آن بدن شبیه شتر می شود. این حرکت سطح مبتدی وینیاسا یوگا است. این آسانا را صبح یا عصر با معده خالی انجام داده و آن را به مدت 30-60 ثانیه حفظ کنید.

یوشترآسانا بافت عضلانی اطراف سینه را کش می دهد و به افزایش خون رسانی در سینه ها کمک کرده و همچنین روی قسمت پایینی سینه کار می کند و میزان حجم گردی آن را افزایش خواهد داد.

یوشترآسانا

5- وریکش آسانا ( پوزیشن درخت )

وریکش آسانا یا پوزیشن درخت، آسانایی شبیه موضع یک درخت است. شما باید در این حرکت چشمان خود راباز نگه دارید. این پوزیشن سطح مبتدی هاتایوگا می باشد. این آسانا را صبح یا عصر با معده خالی انجام داده و آن را روی هر پا به مدت یک دقیقه حفظ کنید.

وریکش آسانا بافت کناره های سینه را افزایش می دهد و به افزایش سایز آن ها نیز کمک می کند. همچنین این حرکت انعطاف پذیری عضلات سینه را افزایش داده و موجب تقویت اعتماد به نفس خواهد شد.

برخی از سوالات رایج در مورد یوگا و افزایش سایز سینه

1- برای افزایش سایز سینه چندبار باید یوگا را انجام داد؟

یوگا را روزانه حداقل یکبار و حدود نیم ساعت تمرین کنید. این تمرین را به تدریج به 2 بار در روز افزایش دهید و سعی کنید بیش از نیم ساعت در هر جلسه وقت بگذارید.

خوش فرمی بالاتنه

2- آیا با تمرینات یوگا می توان تغییر چشمگیری در سایز سینه ها مشاهده کرد؟

نتایج حاصل از تمرینات یوگا در افراد مختلف، متفاوت است و شما باید به تلاش خود ادامه دهید و صبور باشید. بعضی اوقات نتایج فورا حاصل نمی شوند اما مطمئنا در نهایت به دست خواهند آمد.

** ظاهر شما یکی از بزرگترین نگرانی هایتان است، این طور نیست؟ سینه به عنوان بخشی از ظاهرتان برای زنان نشان زنانگی است. استاندارد های محبوب زیبایی، یک زن زیبا را فردی با سینه های کاملا گرد نشان می دهد با این که سینه های کوچک نیز در نوع خود زیبا هستند اما برای کسانی که تمایل دارند سینه های بزرگی داشته باشند، یوگا می تواند به آن ها در بزرگ شدن سینه ها کمک کند و نیازی نیست راه های مضر را امتحان کنند.

افزایش سایز سینه با چند حرکت یوگا + آموزش

4.614
این مطلب مفید بود ؟131
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک/ن/ز.ت
برچسب : سینه زن یوگا
وبگردی