بدشانس ترین آدم دنیا
وقتی صحبت از بدشانس ترین آدم های دنیا می شود، نمیشود داستان یک زندانی بد شانس را شنید و او را در این لیست قرار نداد.

بدشانس ترین آدم دنیا یا بدشانس ترین زندانی جهان

برای هر زندانی، روز آزادی بهترین روز عمرش محسوب میشود به شرط آنکه مثل شخصیت داستان این بخش از سرگرمی نمناک، با بی فکری آن را تبدیل به بدترین روز عمر خود نکند.

زندانی

مردی بنام "کامولجون کالونوف" که 22 سال اخیر عمرش را به اتهامات مختلف در زندان سپری کرده بود، بعد از مدتها تلاش و کشیدن نقشه فرار بالاخره موفق به فرار از زندان شد اما درست در همان زمانی که نباید این کار را انجام میداد.

ساعت 4 صبح بود که آقای "کامولجون کالونوف" موفق به فرار از زندان شد؛ ساعت 4 همان روزی که قرار بود برای همیشه آزاد شود، یعنی درست در روز آزادی اش اقدام به فرار از زندان کرد و با بی فکری خود را دوباره به عنوان یک متهم فراری در لیست زندانیان جدید قرار داد.

اینطور که پیداست او از حکم آزادی اش مطلع نبوده و از آنجایی که جرم های سنگینی در پرونده خود داشت، هرگز امید به آزادی نداشت برای همین تصمیم گرفته بود که پس از 22 سال که مدت زمان طولانی است، با یک نقشه حرفه ای از زندان فرار کند و باقی عمرش را در آزادی بگذراند هرچند با این اقدام اشتباهش، فرصت آزادی را از خود سلب کرد و هر زمان بازداشت شود، به جرو اقدام به فرار از زندان باید دوره محکومیت جدید خود را طی کند.

بدشانس ترین زندانی دنیا؛ از کارش حرصتون درمیاد

310
این مطلب مفید بود ؟64
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/م
وبگردی