قهرمانی استقلال

قابی از قهرمانی استقلال که در تلویزیون ندیدید

تاریخ انتشار : 10 خرداد 1401کد مطلب : 87403زمان مطالعه : 2 دقیقه
نمایی از پشت صحنه های جشن قهرمانی استقلال و تصاویر خاطره انگیری که بازیکنان این تیم در مراسم شب گذشته ثبت کردند، شور و حال خاص خودش را داشت.

نمایی از پشت صحنه های جشن قهرمانی استقلال

مراسم جشن قهرمانی تیم استقلال تهران دیشب به‌طور زنده از شبکه سوم سیما پخش میشد و همه شاهد مراسم بودیم، اما هر کدام از بازیکنان این تیم صحنه های خاص و دیده نشده ای را از شادی خود در پی کسب این جام ارزشمند ثبت کردند که در قاب تلویزیون دیده نشد. صحنه هایی که در فضای مجازی با کلی حس و حال خوب منتشر شد و جذاب ترین آنها را در این بخش از نمناک مشاهده می کنید.

تیم فوتبال استقلال دیروز دوشنبه از ساعت 19:05 در آخرین دیدار خود در فصل بیست‌و‌یکم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف نفت مسجدسلیمان رفت و این بازی بدون گل و با تساوی خاتمه یافت.

در پایان این مسابقه جشن قهرمانی استقلال برگزار شد و شاگردان مجیدی با یک رکورد تاریخی فصل بیست‌و‌یکم را با 68 امتیاز و با 19 برد و 11 تساوی به ثبت رساندند و بدون شکست به مقام قهرمانی لیگ برتر رسیدند.

استقلالی ها که از دو هفته قبل قهرمانی‌شان را در لیگ برتر مسجل کرده بودند، دیشب در ورزشگاه آزادی با حضور حدود 80 هزار تماشاگر جشن قهرمانی خود را برگزار کرده و وریا غفوری، به عنوان کاپیتان استقلال جام قهرمانی لیگ بیست و یکم را بالای سر برد.

سیدحسین حسینی، مهدی مهدی‌پور، جعفر سلمانی، عارف غلامی، صالح حردانی (61-وریا غفوری)، ابوالفضل جلالی، رافائل سیلوا، امیر حسین حسین‌زاده، زبیر نیک‌نفس (81-آمانوف)، کوین یامگا (46-سبحان خاقانی) و آرمان رمضانی (61-رودی ژستد) ترکیب تیم استقلال در مقابل تیم مسجد سلیمان بود.

حسین حسینی دروازه بان استقلال با بسته نگه داشتن دروازه استقلال در بازی مقابل نفت مسجد سلیمان بیشترین رکورد بسته نگه داشتن دروازه را به نام خود ثبت کرد.

روزبه چشمی

روزبه چشمی مدافع تیم استقلال در جشن قهرمانی

حسین حسین زاده

امیر حسین حسین‌زاده و حسین حسینی در جشن قهرمانی استقلال

سیاوش یزدانی

سیاوش یزدانی و بابک مرادمند و محمد دانشگر 

حسین مرادمند

سلفی حسین مرادمند و سیاوش یزدانی با جام قهرمانی استقلال

محمد دانشگر

سلفی محمد دانشگر و سیاوش یزدانی و حسین حسینی در جشن قهرمانی استقلال

یامگا

امیر حسین حسین‌زاده و کوین یامگا

قهرمانی استقلال

رودی ژستد و فرزندانش در جشن قهرمانی استقلال

تیم استقلال

رودی ژستد و کوین یامگا در جشن قهرمانی استقلال

امیر ارسلان مطهری

خوشحالی ارسلان مطهری با جام قهرمانی در رختکن استقلال

قابی از قهرمانی استقلال که در تلویزیون ندیدید

511
این مطلب مفید بود ؟110
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی