لیفت ابرو
لیفت ابرو یک ترند به سرعت در حال توسعه در همه جای دنیا است. لیفت و لمینت را هم می توان برای مژه و هم ابرو به کار برد.

لیفت ابرو در خانه با مواد کاملا طبیعی

لیفت ابرو به سرعت در حال تبدیل شدن به یک ترند جهانی است و می‌توان آن را به صورت لیفت و لمینت برای مژه و ابرو استفاده کرد. با استفاده از روش لیفت ابرو، موهای طبیعی ابرو شما شکل و حجم بهتری پیدا می‌کنند و ابروهای شما ضخیم‌تر، تیره‌تر و سالم‌تر به نظر می‌رسند. این روش حتی برای ابروهای باریک یا بیش‌ازحد کم حجم و تو خالی هم جواب می‌دهد و می‌تواند به ابروهای نامنظم شکل و جلوه‌ای جدید ببخشد. برای لیفت ابرو در خانه، روش‌های طبیعی و موثر زیادی وجود دارد که در این بخش از دنیای مد نمناک به آنها اشاره می‌کنیم.

لیفت ابرو در خانه با کتیرا

یکی از مواد طبیعی که اغلب خانم ها برای لیفت ابرو در خانه از ان استفاده می کنند، کتیراست که در عطاری ها موجود است. پس از تهیه کتیرا از عطاری، برای به دست آوردن بافت ژله ای، به آن مقداری آب اضافه کنید. سپس یک برس ابرو تمیز را بردارید و آن را در کتیرا آغشته کنید. در ادامه، برس را در جهت رویش تارهای ابرو قرار داده و آنها را بالا بکشید. به عنوان یک روش طبیعی برای لیفت ابرو در خانه، باید به خاطر داشت که این روش نیز موقتی است و پس از شستشو، اثر آن از بین می رود.

ابرو

لیفت ابرو در خانه با صابون

با استفاده از صابون مخصوص ابرو، می‌توانید لیفت ابرو را در خانه انجام دهید. برای این منظور، باید صابون را روی ابروها در جهت رشد آنها بکشید و سپس با برس ابروها را شانه بزنید تا فرم دهی بهتری به آنها بدهید. در نظر داشته باشید که استفاده از صابون مخصوص ابرو بهتر است و به جایگزینی آن با صابون های دیگر پرهیز کنید.

لیفت ابرو در خانه با عسل

روش دیگری برای لیفت ابرو در خانه، استفاده از عسل است که ابتدا یک قاشق عسل را با یک قاشق روغن زیتون مخلوط کرده و سپس با استفاده از انگشتان خود مخلوط را روی ابروهای تمیز خود بمالید. سپس با یک برس ابرو تمیز، در جهت رویش تارهای ابرو را بکشید تا به شکل مطلوبی فرم گیرند. این روش نیز همانند روش های دیگر موقتی است و با شستشو اثر خود را از دست می دهد.

عسل

لیفت ابرو در خانه با وازلین

با استفاده از وازلین می‌توان لیفت ابرو در خانه را انجام داد، اما باید به یاد داشت که این روش کاملاً موقتی است و پس از شستشو اثر آن از بین می‌رود. برای استفاده از وازلین، کافی است انگشتان را در کمی وازلین آغشته کرده و روی ابرو بکشید، سپس با برس ابروها را به بالا بردارید. همچنین می‌توانید با ترکیب کمی وازلین با سایه ابرو، ابروهای خود را همزمان با لیفت کردن، خوش رنگ تر کنید.

آموزش لیفت ابرو در خانه با مواد تقویت کننده ابرو

4.820
این مطلب مفید بود ؟191
منبع : بخش دنیای مد نمناک/م.ح/ن
برچسب : آرایش ابرو
وبگردی