اکستنشن مژه
انتخاب اکستنشن مژه مناسب به عوامل مختلفی از جمله فرم، اندازه و رنگ چشم و سلیقه شخصی شما بستگی دارد که به چند نمونه از اکستنشن‌ مناسب برای انواع چشم اشاره می‌کنیم.

اکستنشن مژه متناسب با فرم چشم هایتان

داشتن چشمانی زیبا و جذاب تاثیر فوق العاده‌ای در زیبایی چهره دارد برای همین انواع جراحی‌های زیبایی چشم این روزها طرفداران بیشتری نسبت به گذشته پیدا کرده است. جدا از ترفندهای زیبایی طب مدرن و انواع جراحی‌های زیبایی پلک و چشم، ترفندهای آرایشی جدید هم میتوانند در زیباتر شدن چشم‌ها اثرگذار باشند که یکی از این ترفندها کاشت یا همان متد اکستنشن مژه است که اگر به درستی و توسط فردی ماهر انجام شود نتیجه رضایت بخشی خواهد داشت، ولی برعکس اگر اکستنشن مژه متناسب با فرم و حالت چشمان شما انجام نشود قطعاً از نتیجه کار راضی نخواهید بود و در اولین فرصت برای ریمو اکستنشن مژه مجدد به همان سالن زیبایی مراجعه خواهید کرد. پس بهتر است قبل از انجام این کار همراه بخش دنیای مد نمناک، بهترین مدل اکستنشن مژه مناسب فرم چشمان خود را بشناسید.

اکستنشن مژه چشم‌های بادامی

اگر چشم‌های شما پهنای بیشتری نسبت به ارتفاعش دارد بهتر است از مژه کار خود بخواهید تا با اکستنشن، به چشم‌های شما عمق داده و کمی آنها را درشت‌تر کند یعنی تمرکز او نباید روی کشیده تر شدن چشمان شما باشد بلکه باید مژه‌ها به شکلی چیده شوند که چشمان شما حالت گردتری به خود بگیرد.

اکستنشن چشم‌های بادامی

اکستنشن مژه برای چشم‌های گرد

به دلیل برابر بودن طول و عرض چشم‌ها در این مدل چشم بهتر است اکستنشن مژه بلند باشد تا به کشیدگی چشم‌ها در قسمت‌های گوشه کمک کند.

اکستنشن مژه برای چشم‌های رو به بالا

این مدل چشم‌ها شباهت به چشم‌های بادامی دارند و به اصطلاح به آنها چشم‌های گربه‌ای گفته می‌شود و این مدل چشم، با انواع مدل‌های مژه زیبا به نظر می‌رسند. تنها نکته مهم برای اکستنشن کردن مژه برای این فرم چشم‌ها این است که مژه کار باید کمی گوشه‌های چشم را به سمت پایین هدایت کند.

اکستنشن مژه برای چشم‌های رو به پایین

این چشم‌ها فرم و حالتی برعکس چشم‌های گربه‌ای دارند و کمی خواب آلود به نظر می‌رسند. چنانچه اکستنشن مژه برای این چشم‌ها به خوبی انجام نشود چشم‌ها حالت متعجب یا شاید بی حال‌تری به خود بگیرند؛ بهترین مدل اکستنشن مژه برای چشم‌های رو به پایین اکستنشن چشم گربه‌ای است‌.

اکستنشن چشم‌های رو به پایین

اکستنشن مژه مناسب پلک‌های افتاده

خانم‌هایی که دچار افتادگی پلک هستند و این افتادگی مانعی است برای دیده شدن زیبایی واقعی چشم‌هایشان، می‌توانند با اکستنشن مژه درست جلوه خاصی به چشمان خود ببخشند. بهترین اکستنشن مژه برای چشم با پلک افتاده مژه‌ایست که پایه صاف و فر شدید داشته باشد‌.

اکستنشن مژه مناسب چشم گود یا فرو رفته

این چشم‌ها که پلک‌های بزرگ و گودی دارند با کمک اکستنشن مژه‌ای که چشم را از این عمق کمی بیرون بکشد زیباتر خواهند شد. بهترین اکستنشن مژه برای چشمان گود مدل فر با قد مژه بلند است.

اکستنشن مژه برای چشم‌های نزدیک به هم

این چشم‌ها که بینشان فاصله کمی وجود دارد با اکستنشن مژه به صورتی که بیشتر کاشت روی گوشه‌های بیرونی چشم انجام شود زیباتر خواهند شد. نکته‌ای که در اکستنشن مژه چشم‌های نزدیک به هم باید رعایت کرد این است که گوشه داخلی چشم ‌های کوتاه‌تر و گوشه بیرونی چشم‌ها مژه‌های بلندتر نصب شود.

اکستنشن مژه ای که فرم چشماتو خوشگل تر میکنه

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ا.ن
برچسب : کاشت مژه
وبگردی