بازیگران و همسرانشان

عکس های عاشقانه جشنواره؛ از فرشته و نوید تا جواد و مه لقا

تاریخ انتشار : 22 بهمن 1400کد مطلب : 86012زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از سوژه های داغ عکاسان در جشنواره فیلم فجر 1400، تصاویر یا بهتر بگوییم ژست های خودمانی طور بازیگران با همسرانشان بود.

تمام ژست های عاشقانه در جشنواره فیلم فجر

جشنواره فیلم فجر از مهمترین رویداد سینمایی کشور است. جشنواره فیلم فجر 1400 به عنوان چهلمین دوره جشنواره از روز 12 بهمن در برج میلاد در حال برگزاری است و تا روز 22 بهمن ادامه دارد.

یکی از اتفاقات جالب جشنواره فجر امسال حضور بسیاری از بازیگران همراه همسرشان بوده است که بر جذابیت همیشگی فوتوکالهای جشنواره فجر افزوده تا جایی که از این جشنواره می توان به عنوان عاشقانه ترین جشنواره فیلم فجر یاد کرد. در این بخش از فرهنگ و هنر نمناک عکس هایی از زوج های سینمایی مشهور با ژست های عاشقانه را منتشر نموده ایم.

ساعد سهیلی و همسرش

ساعد سهیلی و همسرش گلوریا هاردی برای فیلم «شهرک» در هشتمین روز چهلمین دوره از جشنواره فیلم فجر در خانه جشنواره حضور یافتند و با ژست و نگاهی عاشقانه مقابل دوربین عکاسان و خبرنگاران حاضر شدند.

فیلم سینمایی شهرک به کارگردانی علی حضرتی از آثار حاضر در رقابت سودای سیمرغ جشنواره چهلم است که در آن هنرمندانی چون ساعد سهیلی، همایون ارشادی و رویا جاویدنیا حضور داشته اند.

ساعد سهیلی و گلوریا هاردی

ساعد سهیلی و همسرش گلوریا هاردی در جشنواره فجر / عکس از آرمین احمری

جواد عزتی و همسرش

جواد عزتی برای فیلم مرد بازنده به کارگردانی محمدحسین مهدویان در اکران مردمی این فیلم همراه همسرش در پردیس سینمایی ملت حضور یافت. جواد عزتی بازیگر اصلی این فیلم در دومین روز اکران فیلم جدید خود به همراه همسرش مه لقا باقری به سالن جشنواره آمده و در کنار بازیگران و کارگردان این فیلم مقابل دوربین عکاسان قرار گرفت.

جواد عزتی و مه لقا باقری

جواد عزتی و همسرش مه لقا باقری در اکران فیلم مرد بازنده / عکس از نسیم یوسفی

مهران غفوریان و همسرش

دو سانس پایانی خانه چهلمین جشنواره فیلم فجر (برج میلاد)، هرشب به اهالی سینما اختصاص دارد. مهران غفوریان به همراه همسر و دخترش در کاخ جشنواره برج میلاد حضور یافتند و با ژست های زیبا و عاشقانه ای مقابل دوربین عکاسان قرار گرفتند.

مهران غفوریان و همسرش

 مهران غفوریان در کنار همسرش در جشنواره فجر / عکس از روح الله حسین زاده

شیرین اسماعیلی و همسرش

فیلم سینمایی «2888»، سه‌شنبه 19 بهمن در خانه چهلمین جشنواره فیلم فجر (برج میلاد)، روی پرده رفت.شیرین اسماعیلی ( بازیگر این فیلم ) به همراه همسرش (مهدی صباغی) که کارگردان تئاتر است، از حاضران در مراسم فتوکال فیلم سینمایی «2888» بودند که با ژست زیبای عاشقانه ای در نهمین روز از چهلمین جشنواره سوژه عکاسان شدند.

شیرین اسماعیلی و مهدی صباغی

شیرین اسماعیلی و همسرش مهدی صباغی / عکس از نازی خوش اخلاق

شادی کرم رودی و همسرش

در هشتمین روز از برگزاری جشنواره اولین سانس نشست فیلم «بی‌رویا» با حضور عوامل و بازیگران این فیلم برگزار شد. در این نشست شادی کرم رودی ( بازیگر این فیلم ) به همراه همسر کارگردانش (آرین‌ وزیر دفتری) در نشست اولین فیلم بلند وی به نام بی رویا در جشنواره فجر حضور یافته و با ژست های خاص و عاشقانه خود مورد توجه عکاسان قرار گرفتند.

شادی کرم رودی و همسرش

ژست عاشقانه شادی کرم رودی و همسرش در جشنواره فجر / عکس از نازی خوش اخلاق

فرشته حسینی و همسرش

فرشته حسینی، بازیگر افغان تبار و همسر نوید محمدزاده است که برای شرکت در نشست خبری فیلم جدید خود به نام «دسته دختران» در جشنواره فیلم فجر به همراه همسر خود نوید محمد زاده حضور یافت. حضور فرشته حسینی و نوید محمدزاده در جشنواره فجر که چند ماهی بیشتر از ازدواج شان نمی گذرد، بسیار مورد توجه قرار گرفت و لحظات عاشقانه ی این زوج جوان سوژه ی عکاسان شد.

فرشته حسینی و همسرش

فرشته حسینی و نوید محمدزاده در جشنواره فجر 1400 / عکس از مریم اکبری

عکس های عاشقانه جشنواره؛ از فرشته و نوید تا جواد و مه لقا

426
این مطلب مفید بود ؟215
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی