لباس پاییزی مردانه
هر فصل رنگ خودش را دارد؛ اگر میخواهید در تمامی فصول سال استایلی جذاب و خیره کننده داشته باشید باید رنگ های مناسب آن فصل و استایل کردنشان را بلد باشید.

ترکیب رنگ مناسب برای لباس پاییزی مردان

با تغییر فصل ها انتخاب شما در مورد لباس ها هم تغییر می کند. پاییز فصلی است که در آن می توانید به خوبی رنگ های زیبایی را برای لباس تان انتخاب کنید و آماده باشید تا وارد آب و هوای خنک شوید و رنگ های جدید را به کلکسیون لباس های خود اضافه کنید.

در این قسمت از دنیای مد نمناک نکاتی را در مورد پوشش آقایان در فصل پاییز توضیح خواهیم داد.

رنگ هایی بپوشید که با یکدیگر مکمل هستند

این که شما بخواهید لباس ها را با رنگ های مختلف در فصل پاییز انتخاب کنید، کمی دشوار است. بهترین حالت این است رنگ هایی را در لباس های خود استفاده کنید که مکمل یکدیگر باشند.

برای فصل پاییز بهتر است از رنگ هایی استفاده کنید که در طبیعت بیشتر مشاهده می کنید، مثل نارنجی تیره، قهوه ای، قرمز، آجری یا سبز تیره. برای این که کنتراست بهتری روی ظاهر خود ایجاد کنید، می توانید از رنگ های جیغ تر مثل بنفش، آبی یا سبز آبی هم استفاده کنید.

تیپ مردانه

از اکسسوری های رنگی استفاده کنید

استفاده از دستمال گردن، کراوات و انواع اکسسوری های مردانه راهی عالی برای زیباتر کردن ظاهر شما است؛ مخصوصا اگر از رنگ های مختلفی در آن ها استفاده شده باشد. رنگ آبی روشن می تواند یک رنگ مناسب برای اکسسوری های تان باشد.

لایه های زیرین لباس را با رنگ روشن پر کنید

قطعاً فصل پاییز کمی هوا سرد می شود و شما مجبورید چند لایه لباس بپوشید. این لباس های چند لایه می توانند با رنگ های مختلف انتخاب شوند. شما می توانید یک تیشرت اسپرت زیر سویشرت خود بپوشید. تیشرتی که رنگی روشن تر از سویشرت تان دارد.

حتماً کمک بگیرید

می توانید از افرادی که در این مورد تجربه دارند، کمک بگیرید و از آن ها بخواهید رنگ های مناسب فصل پاییز را به شما معرفی کنند. معمولاً این راهنما ها در فروشگاه های معتبر وجود دارد.

کت و شلوار

رنگ های زیبای پاییزی برای آقایان

زیباترین رنگ هایی که آقایان میتوانند در پاییز بپوشند:

سفید

در صنعت مد و فشن هیچ قانونی وجود ندارد پس اگر فکر می کنید از رنگ های روشن تنها در فصل گرم می توانید استفاده کنید، در اشتباه هستید زیرا رنگ هایی چون سفید، بژ، کرم، استخوانی در فصل های سرد سال هم بسیار شیک و جذاب اند.

برای جذاب تر به نظر رسیدن در فصل پاییز می توانید لباس سفید رنگ خود را به سادگی با دیگر رنگ ها مانند رنگ های خنثی یا تند و چشمگیر به تن کنید.

آجری

یکی از رنگ های مناسب فصل پاییز برای آقایان رنگ آجری است. این رنگ در زمره رنگ های گرم می باشد که در پاییز با وضعیت طبیعت هم راستا بوده و استایل شما را شیک و به روز نشان می دهد. این رنگ انرژی زیادی دارد، بهتر است که تنها یکی از لباس های بالاتنه مانند کت، بلوز یا کاپشن را به آن رنگ انتخاب کنید و در کنار این رنگ، رنگ های خنثی مانند خاکستری، مشکی، سورمه ای..را استفاده نمایید.

استایل آقایان

خردلی

رنگ خردلی از جمله رنگ های زیبای پاییزی است که این روزها ترند شده است. آقایان خوشتیپ در فصل خزان می توانند از این رنگ زیبای پاییزی که تن زرد دارد، در لباس ها استفاده کنند و آنها را با رنگ های خنثی و با رنگ های دیگر ست کنند.

قهوه ای

رنگ قهوه ای درطیف های متفاوت برای فصل پاییز بسیار مناسب است. آقایان خوشتیپ می توانند در فصل پاییز رنگ قهوه ای را برای شلوار یا بالاتنه خود انتخاب کنند اما باید تنها یکی از لباس ها به رنگ قهوه ای باشد زیرا اگر همه لباس ها قهوه ای باشد، ظاهری کسل کننده خواهند داشت.

سبز

رنگ سبز یکی از محبوب ترین رنگ ها در فصل پاییز است که آرامبخش بوده و رنگ طبیعت و شادی است. ست سبز و قهوه ای از جمله ست های پاییزی و زیبا برای آقایان است که می توان در استایل های کژوال از آن استفاده نمود و ظاهری شکیل برای خود ساخت. در فصل پاییز آقایان می توانند علاوه بر ست کردن رنگ سبز و قهوه ای آقایان می توانند کت، بلوز یا کاپشن و ... سبز خود را هم با رنگ هایی چون خاکستری و کرم ست کنند.

استایل زمستانه

شرابی

رنگ شرابی رنگ فوق العاده ای برای آقایان خاص پوش در فصل زیبای پاییز است. این رنگ تن گرم داشته و ظاهر را با حرارت نشان می دهد. این رنگ انرژی زیادی داردو باید در کنار آن از لباس هایی که تنالیته ضعیف تری دارند مانند مشکی، خاکستری یا سورمه ای استفاده نمود.

رنگ هایی با تن جواهرات

آقایان خوش لباس در فصل خزان می توانند لباس هایی به رنگ هایی که تن جواهرات دارند مانند زمرد، یاقوتی و... بپوشند و یک استایل روزمره و کژوال داشته باشند. برای رسمی تر شدن استایل آقایان بهتر است از تن های تیره تر این رنگ ها استفاده کنند. در صورتی که از این رنگ ها در لباس اصلی خود استفاده نمی کنید، حتما اکسسوریتان را به این رنگ انتخاب کنید. این نوع رنگ ها با رنگ هایی که تن خاکی دارند به خوبی هماهنگ می شوند.

بهترین ترکیب رنگ لباس پاییز امسال برای مردان

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی