خودکشی مادر و فرزند
در یکی از شهرهای هندوستان خانواده ای پنج نفره جان خود را از دست داده بودند اما مسئله عجیب زندگی کردن کودک 2 ساله در کنار اجساد اعضای خانواده اش بود.

پیدا شدن کودک 2 ساله در کنار اجساد اعضای خانواده اش

خبر تلخ و دلخراش زنده پیدا شدن یک کودک خردسال در کنار اجساد چند تن از اعضای خانواده اش به سرعت منتشر شد و بلافاصله پس از کشف اجساد، پلیس کار خود را شروع کرد.

این اتفاق ناگوار، شب جمعه در بنگلور هندوستان رخ داد که طی آن پنج تن از اعضای خانواده جان خود را از دست داده بودند که یکی از آنها یک کودک نه ماهه بود که از گرسنگی مرده بود. یک کودک 2 ساله یعنی تنها عضو زنده مانده در این میان، در خانه ای که بدن بی جان چهار تن از اعضای خانواده اش در آن قرار داشت، بیهوش پیدا شد.

پلیس مشکوک بود که شاید اعضای خانواده با خودکشی جان خود را از دست داده اند و به همین دلیل قرار شد که کالبد شکافی شوند تا این که صبح یکشنبه خودکشی را با انجام کالبد شکافی تایید کردند.

بدن این افراد شکل طبیعی خودش را از دست داده بود و پزشکان پزشکی قانونی اعلام کردند که حدوداً 5 روز از مرگ آن ها می گذرد و براساس شواهد، این کودک 2 ساله 5 روز با اجساد اعضای خانواده اش زندگی میکرده تا اینکه در نهایت ساعاتی قبل از اطلاع پلیس، براثر گرسنگی از حال رفته بود.

خانم مسنی که جانش را از دست داده بود، 51 سال سن داشت و در پذیرایی خانه افتاده بود در حالی که دو دختر جوانش داخل اتاق خواب طبقه اول همراه با یک پسر بچه 9 ماهه پیدا شدند. دختر بچه ای هم که زنده مانده بود، در یک اتاق همراه با یک پسر 25 ساله بود که آن پسر هم جانش را از دست داده بود.

خودکشی خانواده

پدر بداخلاق خانواده، مضنون اصلی پرونده

وقوع این حادثه زمانی برملا شد که شوهر این خانوم یعنی پدر خانواده بعد از 5 روز به خانه برگشت، با پلیس تماس گرفت و خودش قفل در را شکاند و دید که پنج بدن بی جان داخل خانه افتاده است تا این که متوجه شد یکی از فرزندانش زنده است.

پلیس به دنبال این بود که انگیزه این خودکشی چه چیزی بوده است چرا که هیچ سرنخ یا دست نوشته ای پیدا نکردند. پلیس اظهار داشت که شاید یک جر و بحث خانوادگی باعث خودکشی شده است به این دلیل که همسایه ها به پلیس گفتند که بین پدر خانواده و اعضای خانواده در خانه مدام جنگ و دعوا بود و همسر و فرزندان این مرد بد اخلاق از دست اذیت های او واقعا به ستوه آمده بودند. چند روز قبل از این اتفاق هم بر سر موضوع همیشگی دعوا می کردند تا این که پدر از خانه بیرون رفت.

اما پدر خانواده اعلام کرده بود که مشکل خاصی نبوده و بحث بر سر این بوده که یکی از دخترانش خانه شوهرش را ترک کرده بود و از زندگیش راضی نبود، مادر هم طرف دخترش را گرفته بود و به او گفت که دیگر به خانه شوهرش برنگردد و پدر خانواده از این تصمیم رضایت نداشت و به همین دلیل با آنها جروبحث کرد.

دختر بچه 2 ساله ای که از این قضیه جان سالم به در برده بود، در بیمارستان بستری شد و تحت مراقبت ویژه قرار گرفت زیرا از شدت ضعف کاملا بیهوش شده بود. هنوز گزارشات بیمارستان تکمیل نشده است اما زمانی که ریکاوری شود، احتمالاً باید تحت مشاوره قرار گیرد.

خودکشی تلخ مادر و فرزندانش از دست پدر خانواده!

434
این مطلب مفید بود ؟277
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی