بازیگرانی که چند بار ازدواج کردند

سلبریتی هایی که چندتا چندتا شوهر ...!!

کد مطلب : 85035تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
حتما این موضوع را شنیده اید که برخی از سلبریتی ها چندین بار ازدواج کرده اند، جالب است بدانید که بعضی از بازیگران خانم بیشتر از 8 بار ازدواج کرده اند.

سلبریتی هایی خانم که بیش از چندین بار ازدواج کردند

حتماً تا به حال شنیده اید که بسیاری از سلبریتی ها بیش از یک بار ازدواج کرده اند و نتوانستند در ازدواج اول خود موفق باشند. در این بین سلبریتی‌ های خانم هم تعداد کمی ندارند که بیش از یکبار ازدواج کرده اند. به همین دلیل در این قسمت از نمناک قصد داریم سلبریتی های زن را به شما معرفی کنیم که تا به حال چندین بار ازدواج کردند. البته توجه داشته باشید که کاری به تعداد نامزدی هایشان نداریم بلکه فقط تعداد ازدواج های رسمی شان را خواهیم گفت.

کیت وینسلت 2 بار

کیت وینسلت یکی از مشهورترین بازیگران است. همسر اول او کارگردان معروفی به نام جیم تریپلتون بود که یک سال بعد از فیلم تایتانیک با یکدیگر ازدواج کردند اما در سال 2001 از هم جدا شدند. او بعد از آن با کارگردان معروف دیگری به نام سم مندس ازدواج کرد و حدود هفت سال کنارش زندگی کرد و در سال 2012 از او نیز جدا شد.

جنیفر لوپز 3 بار

جنیفر لوپز تا به حال سه بار به طور رسمی ازدواج کرده اما هر سه بار هم به مشکل برخورده است. یکی از ازدواج های او یک سال، دیگری دو سال و با بن افلک سال های بیشتری زندگی کرد اما باز هم نتوانستند تا آخر با یکدیگر دوام بیاورند و از هم جدا شدند. تعداد نامزدی های این خواننده معروف، بیش از 7 بار بوده است.

جنیفر لوپز

درو بریمور 3 بار

درو هم جزء آن دسته از سلبریتی هایی است که سه بار ازدواج کرده و از کودکی بازیگر موفقی بود و بعد ها در زندگی اش با جرمی توماس، تام گرین و ویل کوپلمن ازدواج کرد اما از همه آن ها طلاق گرفت و جدا شد. 

شانن دوهرتی 3 بار

شانن با وجود این که سن زیادی ندارد اما تا به حال سه ازدواج ناموفق داشته است. اولین همسر او آشلی همیلتون بود که یک سال  زندگی کردند، همسر دوم او ریک سالومون بود که باز هم یک سال زندگی کردند و همسر آخرش تا سال 2011 با او زندگی کرد.

کیم کارداشیان 3 بار

قطعا کسی نیست که کیم کارداشیان را نشناسد. سلبریتی معروفی  که تا به حال سه بار ازدواج کرده است. اولین همسر او یک ستاره مشهور به نام دیمن توماس بود تا این که چهار سال بعد از هم جدا شدند و بعدها با یک بازیکن معروف به نام کریس هامفریز ازدواج کرده و باز هم ازدواج آن ها منجر به جدایی شد تا اینکه در نهایت با کانیه وست آشنا شد اما از او هم جدا شد.

کیم کارداشیان

دِمی مور 3 بار

دمی تا به حال سه بار ازدواج کرده است. او در زمینه بازیگری بسیار موفق است اما در ازدواج تجربه خوبی نداشت. او از آخرین همسرش هم بالاخره بعد از شش سال جدا شد که طلاق بسیار تلخ و سختی هم بود. 

کریستی برنکلی 4 بار

او تا به حال چهار بار ازدواج کرده است، مدلی بسیار معروف و پرطرفدار است اما متأسفانه نتوانسته در ازدواج هایش به سرانجام خوبی برسد. آخرین همسر او پیتر کوک بود که از هم جدا شدند. 

پاملا اندرسون 4 بار

این سلبریتی مشهور تا به حال چهار بار ازدواج کرده است. ازدواج هایی که با تامی، کید راک و سولومون بود. ازدواج آخر او هم با جان پیترز بود که هیچ کدام دوام نیاورد و در نهایت از همه آن ها جدا شد. 

پاملا اندرسون

جینا دیویس 4 بار

جینا تا به حال چهار بار ازدواج کرده است. ازدواج اول او با ریچارد امولو، ازدواج بعدی با جف گلدبلوم، ازدواج بعدی با هارلین و در نهایت با دکتر رضا جراحی ازدواج کرده و توانست در کنار او زندگی خوبی داشته باشد. 

لایزا مینِلی 4 بار

لیزا تا به حال چهار بار ازدواج کرده است. بازیگری بسیار مشهور و محبوب که متأسفانه در زندگی شخصی اش خیلی موفق نبوده است. او برای اولین بار با پیتر الن به مدت 7 سال زندگی کرد و بعد از آن با جک هارلی به‌ مدت 5 سال و در این بین ازدواج ناموفق دیگری هم داشت. در آخر هم با دیوید به مدت 5 سال زندگی کردند. آخرین طلاقش هم سال 2007 بود.

الیزابت تیلور 8 بار

الیزابت تیلور یکی از کسانی است که بیشترین تعداد ازدواج ناموفق را داشته است و تا به حال هشت بار ازدواج کرده؛ ازدواج‌ هایی که هر کدام یک سال، 5 سال، یک سال، 5 سال، ده سال، یک سال، شش سال و در نهایت 5 سال دوام آورده اند اما هیچ کدام نتیجه نداشتند.

سلبریتی هایی که چندتا چندتا شوهر ...!!

3.479
این مطلب مفید بود ؟5326
منبع : عکس: fendi / عکس: karolinaturekphotography / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
2 نظر به ثبت رسیده است
مهناز1400-09-18
یعنی هر جا چنین مطالب و لیست هایی باشه جنیفر جاش محفوظه :)
191
اکرم1400-09-18
ماشاا... الیزابت تیلور 8 شوهره
212
یک کاربر1400-09-20
خب که چی
به ما چه از زندگی دیگران
31
وبگردی