فریبا متخصص
فریبا متخصص بازیگر نقش احترام سادات و مادر گلنار سریال گیلدخت، سالها پیش در فیلمی بازی کرده که چهره اش با امروز بسیار متفاوت است.

فریبا متخصص، بازیگر سریال گیلدخت در فیلم طالب

فریبا متخصص بازیگر نقش مادر گلنار گیلدخت، احترام سادات که در قسمت جدید این سریال پررنگ تر از قسمت های قبلی ظاهر شد، بازیگری را در دهه 60 آغاز کرد و شاید قدیمی ترین صحنه و تصویر از این بازیگر زن ایرانی، مربوط به فیلم طالب باشد که نمایی از حضور فریبا متخصص در فیلم طالب را در ادامه این بخش از نمناک مشاهده می کنید. استایل و چهره متفاوت بازیگر سریال گیلدخت، در نوع خود دیدنی است.

طالب با بازی فریبا متخصص، عنوان مجموعه تلویزیونی است به کارگردانی عبدالرضا اکبری که در سال 1363 تهیه و از شبکه 1 پخش شد. در این فیلم علاوه بر خانم متخصص، بازیگرانی همچون پرویز پرستویی و پندار اکبری نیز به ایفای نقش پرداختند.

فریبا متخصص

چهره فریبا متخصص در فیلم طالب، 38 سال پیش

فریبا متخصص گوینده رادیو، دوبلور و بازیگر در تاریخ 1 مرداد 1340 در بروجرد متولد شد. خانم بازیگر فارغ‌التحصیل جامعه شناسی در مقطع لیسانس است اما هنرپیشگی را به عنوان شغل اصلی خود انتخاب کرد.

محسن پوربهرامی، همسر فریبا متخصص

فریبا متخصص سالها قبل با آقای محسن پوربهرامی، مهندس متالوژی ازدواج کرده اند که حاصل این ازدواج، پسری به نام پوریاست که در حال حاضر مشغول تحصیل در رشته بازیگری است.

عکس دیده نشده از جوانی فریبا متخصص، مادر گلنار گیلدخت

3.520
این مطلب مفید بود ؟146
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی