چاق ترین پسر دنیا

چاق ترین پسر دنیا بالاخره لاغر شد! + عکس

کد مطلب : 63543تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
کاهش وزن بیش از 70 کیلوگرم بالاخره چاق ترین پسر دنیا را از شرایط سخت و غیرقابل تحمل نجات داد ، او با 10 سال سن بیش از 190 کیلوگرم وزن داشت و دیگر نمی توانست هیچ حرکتی انجام دهد.

چاق ترین پسر دنیا لاغر شد

وزن بسیار بالا و البته خطرناک پسربچه ی اندونزیایی یکی از سوژه های داغ شبکه های اجتماعی بود ، سوژه ای نگران کننده برای خانواده ی او که نمی توانستند کاری برای نجات جان فرزندشان انجام دهند ولی بالاخره اراده ی او موجب تغییراتی امیدوارکننده در وضعیت جسمی اش شد.

World's fattest boy who weighed staggering 30stone aged 10 loses 12 stone after he was unable to walk or play

چاق ترین پسر دنیا

 

چاق ترین پسر دنیا

عکس آریا 192 کیلویی چاق ترین پسر دنیا قبل و بعد از کاهش وزن باورنکردنی اش در دو سال


کاهش وزن 76کیلوگرمی چاق ترین پسر دنیا

"آریا پیرمانا" که در سن 10 سالگی بیش از 190 کیلوگرم وزن داشت ، وزنی بسیار بالاتر از حد معمول حتی برای یک انسان بالغ که وضعیت او را به شدت وخیم کرده بود ، وخامتی که در تصاویر این بخش از سرگرمی نمناک به وضوح دیده می شود.

بعد از بدتر شدن شرایط جسمی و حرکتی او و از طرفی ناتوانی خانواده اش برای تامین هزینه های جراحی لاغری بالاخره او را مجبور به آغاز راه کاهش وزن کرد راهی که باید او با فعالیت های سالم و ورزش سپری می نمود . 10 سالگی اش دوران خیلی سختی بود و به دلیل اضافه وزن خطرناکش دیگر راه رفتن هم برایش غیرممکن شده بود و دیگر هیچ لباسی متناسب سایزش در فروشگاه ها وجود نداشت ، هیچ کلاس و مدرسه ای نمی رفت چرا که قادر به راه رفتن و حرکت طبیعی نبود ؛ تنها کاری که او می توانست انجام دهد بازی با گوشی موبایل و دیگر بازی های کامپیوتری بود تا اینکه روزی او و خانواده اش تصمیم گرفتند برای حل این مشکل جدی راهی را آغاز کنند برای همین به یک متخصص تغذیه مراجعه کردند تا به طور اصولی چاقی او درمان شود .

چاق ترین پسر دنیا

وضعیت چاق ترین پسر دنیا بعد از 76 کیلو لاغر شدن

حالا 2 سال از آن روز می گذرد و "آریا" موفق به کاهش وزن 76 کیلوگرمی شده ، هرچند هنوز اضافه وزن قابل توجهی دارد اما وضعیت بسیار بهتر است و می تواند برخی از فعالیت های روزمره را انجام داده و حتی با دوستانش فوتبال بازی کند.

چاق ترین پسر دنیا بالاخره لاغر شد! + عکس

4.23954
این مطلب مفید بود ؟3333621
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
2 نظر به ثبت رسیده است
علی1399-05-30
اتفاقا فیلمی از این پسر در تلویزیون پخش شد و غیر از این که خودش تمایلی به لاغر شدن واقعی نشان نمی داد والدینش بخصوص مادرش نیز مقصر بودند و تحمل گریه های او را برای نخوردن تنغلاتی که دوست داشت نداشتند به هر حال بسیار خوشحال شدم چنین خبر و تصاویری را این پسری که اصلا نمی شناسمش خواندم و برایش دعای سلامتی و خوشی را خواهم داشت
48642
انسان و خالقش1400-09-16
شکرگزار باشید همیشه
344
وبگردی