جوانسازی پوست
استفاده از فیلر ها و تزریق چربی روش هایی است که امروزه افراد زیادی به دنبال آن هستند. امروزه با استفاده از تزریق چربی افراد می توانند تا به رفع تمامی مشکلات صورت و بدنشان بپردازند.

یکی از راه های رفع مشکلات صورت و بدن تزریق چربی میباشد

استفاده از فیلر ها و تزریق چربی روش هایی است که امروزه افراد زیادی به دنبال آن هستند. امروزه با استفاده از تزریق چربی افراد می توانند تا به رفع تمامی مشکلات صورت و بدنشان بپردازند مشکلاتی مانند چین و چروک صورت، خطوط کنار چشم، خطوط اخم و لبخند، شل شدن پوست را بدون کوچکترین عوارضی رفع می کنند. 

تزریق چربی می تواند در نواحی مختلفی از بدن انجام شود. در بعضی از ناحیه ها تزریق چربی بسیار موثر است.
به طور مثال تزریق چربی زیر چشم یکی از بهترین روش های رفع چین وچروک چشم است. بالا رفتن سن و تغییر شکل و ظاهر صورت، تاثیر زیادی را در زیبایی چهره افراد دارد زیرا چهره افراد با بروز چین و چروک مطمئنا به زیبایی دوران جوانی نخواهد بود و در سنین بالا پوست صورت طراوت و زیبایی خودش را از دست می دهد.

برای درمان زیبایی پوست معمولا روش های گوناگونی وجود دارد در این بخش ما به شرح همه موارد و همه روش ها درباره تزریق چربی و همه چیز در مورد تزریق چربی به صورت و هزینه تزریق چربی به صورت می پردازیم.تزریق چربی به صورت یکی از ایمن ترین روش ها است زیرا در این روش چربی از بدن خود فرد گرفته می شود این روش غیر جراحی برای فرد هیچ گونه عارضه خطرناکی را به وجود نیاورده است و تزریق چربی به صورت دارای دوام طولانی تر از سایر پر کننده بوده است.

در این روش تزریق چربی پزشک با مشخص کردن نقاط برداشت چربی با استفاده از لوله های کانولا مقدار مشخصی از چربی بدن فرد را از قسمت های مختلف مانند باسن، بازو، شکم و پهلو استخراج می کند و در مرحله بعد پزشک بعد از خالص سازی چربی از طریق سوزنی بسیار نازک بافت های چربی را  به صورت فرد، با ظرافت بسیار تمام و بی حسی موضعی تزریق می کند. با توجه به این که خون رسانی صورت در مقایسه با سایر قسمت های دیگر زیاد است از این رو سلول های چربی تزریق شده در این قسمت  ماندگاری بیشتری را دارد.

تزریق چربی به صورت

با استفاده از تزریق چربی به صورت می توان تا حجم صورت های استخوانی را زیاد کرد این روش بایستی تا توسط پزشکان و متخصصان عالی رتبه پوست و زیبایی انجام شود نواحی مختلفی در صورت مانند :گونه، چانه ، زیر چشم، خط لبخند، پشت چشم و بالای چشم با تزریق چربی بسیار جوان و شاداب می شوند این روش تمام چین و چروک  و شلی پوست را کاملا از بین می برد از این رو نیز خانم های زیادی از این نوع تزریق استقبال می کنند.

نواحی که می توانید از تزریق چربی استفاده کنید

 • تزریق چربی برای رفع چروک
 • تزریق چربی برای زاویه سازی صورت
 • تزریق چربی برای رفع گودی زیر چشم

کاندید مناسب تزریق چربی صورت

همان طور که درباره مزایا و فواید تزریق چربی می دانیم این روش کمک می کند تا  بسیاری از مشکلات مربوط به پوست به راحتی برطرف شود و از این رو  باعث جوان تر شدن پوست شود. 

علاوه بر جوانسازی پوست، تزریق چربی به حجم دهی اندام ها و بعضی نقاط صورت مانند گونه  و لب  نیز کمک می کند. در بحث کاندید مناسب تزریق چربی صورت معمولا افرادی به کلینیک زیبایی مراجعه می کنند که بر روی دست ها و یا صورت چین و چروک هایی را دارند که بسیار آزار دهنده است و می خواهند از شر آن ها خلاص شوند.

چین رو چروک موجود در پیشانی ویا دور چشم باعث پیر شدن صورت  می شود که برای این افراد تزریق چربی می تواند به عنوان بهترین گزینه باشد. افرادی که دارای سینه های کوچک نسبت به اندام خود هستند می توانند تا با تزریق چربی حجیم سازی سینه انجام دهند و سایز سینه خود را به اندازه دلخواه افزایش دهید. تزریق چربی به فرم دهی باسن نیز کمک می کند که این تزریق باعث زیبایی باسن می شود.
تزریق چربی

فواید تزریق چربی صورت

تغییر چهره و حس جوانی پوست صورت از عمده تاثیر های مثبت بعد از تزریق چربی است که این دلیل در میان فواید تزریق چربی صورت بسیار به چشم می آید زیبایی بخشیدن با استفاده از تزریق چربی امروزه به عنوان مهم ترین تکنیک های زیبایی پزشکی مورد توجه است در این روش تزریق که می توان گفت به جوانسازی پوست بدون ایجاد حساسیتی در فرد می انجامد مزایای دیگری نیز وجود دارد.
از مهم ترین فواید تزریق چربی صورت می توان به مواردی از قبیل :
 • نیاز نداشتن به استراحت بعد از تزریق
 • بدون ایجاد حساسیت یا آلرژی در بدن
 • اصلاح نقص های صورت و افزایش حجم آن
 • استفاده از مواد به دست آمده از بدن خود شخص
 • بدون نیاز به بیهوشی
 • بدون هیچ گونه برش و بخیه و به طور سرپایی 
 • بدون نیاز به بستری
 • رسیدن به نتیجه مطلوب بعد از چند هفته در صورت وجود ورم و کبودی جزئی
 • ایمنی بسیار بالا و . . .
همان طور که گفتیم از جمله فواید تزریق چربی صورت نسبت به سایر پر کننده ها علاوه بر نداشتن عفونت و آلرژی در روش تزریق چربی به صورت فقط از بی حسی موضعی استفاده می شود. در صورت لب ها با توجه به تحرکی که دارند زود تر از سایر قسمت ها ممکن است که نیاز به تمدید تزریق چربی داشته باشد اما نتایج ماندگاری گونه، زیر چشم و پیشانی بسیار بیشتر و ماندگارتر است.

نحوه آماده شدن برای تزریق چربی

تزریق چربی یکی از مناسب ترین روش ها در زمینه جوان سازی پوست و داشتن ظاهری زیبا و جذاب است که این تزریق در تمام نقاط صورت انجام می شود شاید جالب باشد بدانید که آماده شدن برای تزریق چربی یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی است که روش تزریق چربی را برای جوانسازی پوست خود انتخاب می کنند این روش امروزه یکی از بهترین روش های غیر جراحی زیبایی است و افرادی که آمادگی بدنی لازم برای انجام این روش را دارند می توانند از فواید تزریق چربی استفاده کنند.
 • مشاوره قبل از تزریق:قبل از انجام تزریق چربی باید مراحلی را طی کنید که مشاوره با پزشک متخصص زیبایی برای تزریق چربی و گرفتن اطلاعات کامل از نتیجه و نوع تزریق بسیار الزامی است پزشک متخصص در جلسه مشاوره علاوه بر راهنمایی های لازم اطلاعات کاملی را از نوع سابقه ی بیماری و یا مصرف داروی خاص بیمار دریافت می کند.
 • مرطوب نگه داشتن بدن جهت بهبودی سریع
 • رعایت نکات و مواردی که پزشک توصیه می کند
 • ترک مصرف سیگار چند هفته قبل از تزریق چربی
 • خودداری از مصرف داروهایی مانند بروفن، ژلوفن، دیکلوفناک، آسپرین، ویتامین E

تزریق چربی روشی است که بدون نیاز به جراحی و برش بر روی فرد انجام می شود که نتایج بسیار موثری را برای همه افراد رقم می زند. مهم ترین مورد در نتیجه گیری بیمار از درمان علاوه بر تجربه و مهارت پزشک متخصص به کلینیک و مطبی که تزریق چربی در آن محل انجام می شود نیز بستگی دارد و در نتیجه جراحی غیر تهاجمی تزریق چربی بسیار تاثیر گذار است.

مراجعه به پزشک متخصص زیبایی  و دکتر تزریق چربی مناسب ترین کار برای دست یابی به نتیجه عالی از تزریق چربی به اندام ها و صورت است که با مراجعه به بهترین دکتر تزریق چربی در کلینیک مهرزاد و بهرمندی از تمام مزایای این کلینیک می توانید تا از خدماتی که در زمینه زیبایی و . . .  برای همه متقاضیان ارائه می شود استفاده کنید.

 کلینیک مهرزاد با استفاده از برترین پزشکان تهران و استفاده از تکنیک های بروز و مناسب تمام نیاز های افراد را برطرف می نماید و می توانید تا به هر انچه که در رویاهایتان از زیبایی خودتان دارید دست پیدا کنید و ظاهری جذاب و جوان را در سنین میانسالی داشته باشید. 
امیدوارم در این مقاله بتوانید آگاهی کامل در خصوص همه چیز در مورد تزریق چربی به صورت را کسب کنید. برای اطلاع از هزینه تزریق چربی می توانید با ما تماس بگیرید.

همه چیز در مورد تزریق چربی به صورت

56
این مطلب مفید بود ؟60
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
وبگردی