فردوس کاویانی درگذشت

عکسی که با درگذشت فردوس کاویانی پربازدید شد

تاریخ انتشار : 10 مهر 1402کد مطلب : 90984تعداد نظرات : 1 نظر
فردوس کاویانی درگذشت و کمال سریال همسران چهره دیگری بود که نام خود را در لیست چهره های درگذشته سال 1402 ثبت کرد.

فردوس کاویانی درگذشت و عکس های قدیمی اش وایرال شد

فردوس کاویانی یا همان بازیگر دوست داشتنی نقش کمال در سریال همسران، در نهمین روز پاییز 1402 دار فانی را وداع گفت و این عکسهای جوانی و قدیمی او بخصوص عکسهایش در سریال همسران بود که تسط شما کاربران بخش بازیگران نمناک، پربازدید شد. فردوس کاویانی که در این سریال با بازیگرانی همچون مهرانه مهین ترابی، الهام پاوه نژاد و فرهاد جم همبازی بود که متاسفانه پس از مدتی ابتلا به بیماری پارکینسون بدورد حیات گفت. رسم زمانه این است که پس از درگذشت یک فرد، خاطرات او مرور می شود و تماشای عکسهای قدیمی اش خواهان بیشتری پیدا می کند و شاید همین دلیلی بود تا عکسهایی که در ادامه مشاهده می کنید، در چند ساعت گذشته بیشتر در فضای مجازی دست بدست شد.

سریال همسران

فردوس کاویانی

آژآنس دوستی

مختصر بیوگرافی فردوس کاویانی

فردوس کاویانی، بازیگر معروف، در تاریخ 3 مهر 1320 در شهر کرمان متولد شد. از سنین کودکی، علاقه‌مند به عرصهٔ بازیگری بود و این علاقه او را به سوی راه حرفه‌ای در این زمینه کشاند. پس از اتمام دورهٔ شش سالهٔ ابتدایی، اقدام به مهاجرت به تهران کرد و به مدت چند سال در یک فروشگاه پارچه مشغول شد.

پس از دریافت دیپلم، کمال سریال همسران به آلمان مهاجرت کرده و به تحصیل در زمینه شیمی در دانشگاه برلین پرداخت. اما، در حین مسیر تحصیلی خود، تصمیم به ترک این رشته گرفت و به دلیل علاقه‌مندی شدید به عرصه هنر و بازیگری، به ادامه کار در این زمینه پرداخت.

در سال 1340 و در سن 20 سالگی، فردوس کاویانی از آلمان به ایران بازگشت و با شروع فعالیت‌های هنری خود، به یکی از بازیگران برجسته و مورد توجه در صنعت تئاتر و سینما تبدیل شد.

همسر و فرزندان فردوس کاویانی

مرحوم فردوس کاویانی متاهل بوده و سالها پیش با مهین کاویانی ازدواج کرد که حاصل این ازدواج دو فرزند می باشد.

عکسی که با درگذشت فردوس کاویانی پربازدید شد

4.623
این مطلب مفید بود ؟212
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
عباسی1402-07-10
خدا رحمتشون کنه
خیلی نازنین بودن
240
وبگردی