فیبروز ابرو
ابرو قسمت بسیار مهم زیبایی هر انسانی به خصوص خانم ها می باشد اما لازمه چه نکته ای رو رعایت کنیم تا بهترین ابرو رو با فیبروز ابرو داشته باشیم؟

چجوری فیبروز ابروی ماندگاری داشته باشم؟

همان طور که هر گردی گردو نیست، ما پیگمنترها نیز می گوییم هر میکروبلیدینگی فیبروز نیست. فیبروز ابرو اگر به درستی انجام شود، ماندگاری بالایی دارد، تغییر رنگ نمی دهد و با گذشت زمان از روی پوست شما بدون هیچ دردسری محو می شود.

بسیاری از خانم ها از کم پشت بودن و خوش فرم نبودن ابروهای خود رنج می کشند و به روش های مختلف به دنبال حل این مشکل هستند. امروزه دیگر جای نگرانی نیست. ما در مرکز خدمات اسرا حسینی می گوییم که فقط مرگ در این دنیا چاره ندارد. تکنیک های جدید آرایش دائم صورت در سال های اخیر باعث شده تا خانم ها تمایل بیشتری به تجربه این تکنیک ها داشته و عیوب چهره خود را با استفاده از آن ها برطرف نمایند. تمامی این روش ها طبیعی بوده و چهره یک خانم را زیباتر، جوان تر و شاداب تر نشان می دهد. همه ما میدانیم که اگر ابرویی پر پشت و فرم آن متناسب با چشم ها و جام چهرۀ ما باشد، زیبایی چشمان ما نیز چندین برابر می شود. به قول شیرازی ها:خانه آب است و جارو، زن چشم است و ابرو.

در این مقاله به بررسی تکنیک های روز صنعت آرایش دائم صورت و جزئیات آن ها می پردازیم، جهت دانستن نکات کلیدی و آموزش های کاملا رایگان با سایت اسرا حسینی همراه باشید.

میکروبلیدینگ فیبروز چیست؟

بعد از قدیمی ترین تکنیک های آرایش دائم صورت یعنی تاتو قدیمی ، هاشور ابرو میان خانم های ایرانی طرفداران زیادی پیدا کرد. هاشور ابرو کشیدن خطوط با استفاده از دستگاه قلمی برقی و سوزن تک سر روی پوست بود . سال های قبل تمامی خطوط صاف و رو به بالا زده می شد اما با گذشت زمان و متبحرشدن پیگمنترها همه چیز رنگ و بوی دیگری به خود گرفت. فیبروز ابرو با سه الگوی آپراسپاین ، اسپاین3 و اسپاین6 روی ابروی خانم ها دنیای تتوکارها را متحول کرد. در این تکنیک با استفاده از قلم دستی میکروبلیدینگ، تمامی خطوط در جهت رویش موهای خود ابرو با همان انحنا و به همان ظرافت زده می شود تا جائیکه خطوط انداخته شده از ابروی مشتری غیرقابل تشخیص خواهد بود.

علاوه بر طبیعی بودن مزیت دیگری که فیبروز ابرو دارد، محو شدن آن از روی پوست است. خدمات میکروبلیدینگ اسرا حسینی از آن جهت طرفداران زیادی دارد که علاوه بر داشتن ظرافت و تغییر رنگ ندادن، بالای دو سه سال ماندگاری دارد. زیرا اسرا حسینی عضو رسمی آکادمی فی اروپا بوده و دوره فیبروز را زیر نظر گرند مستر آکادمی یعنی برانکو بابیک گذرانده است.

فیبروز ابروی

اگر این تکنیک با استفاده از سوزن های بی کیفیت چینی و رنگهای حاوی سرب و فلزات سنگین دیگر زده شود، همانند هاشورهای قدیمی نیاز به پاک کردن خواهد داشت. تکنیک فیبروز با سوزن آلمانی فی و رنگ آلمانی فیبروز معنا پیدا می کند. هر چیزی که ظاهرا شبیه فیبروز باشد اما با سوزن و رنگ دیگری زده شود فقط میکروبلیدینگ ( Microblading ) محسوب می شود.

قلق های میکروبلیدینگ فیبروز

اگر میکروبلیدینگ فیبروز به درستی اجرا نشود پس از مدت کوتاهی رنگ تمامی خطوط پخش شده و به سایه تبدیل خواهد شد یا ماندگاری کمی در حد یکی دو ماه خواهد داشت. برای جلوگیری از سایه شدن فیبروز بخصوص در پوست های چرب خطوط باید کمی با فاصله از هم زده شوند. در پوست های خشک می توان خطوط را نزدیک به هم زد. پیشنهاد ما برای پوست های چرب تکنیک فیبروز نیست. اگر پوست شما چرب است می توانید برای دانستن تکنیک مناسب ابروی خودتان از مشاوره رایگان اسرا حسینی بهره مند شوید. کافی ست یک پیام برای ایشان در واتساپ ارسال نمایید. تمامی تکنیک های پیشنهادی جزو جدیدترین تکنیک های کمپانی فی بوده و با یک شات لیزر پاک می شوند.

معمولا ما پس از سه تا چهار بار تاتو به مشتری پیشنهاد می شود تاتوی خود را پاک نماید زیرا پوست نیز همانند بادکنکی ست که ظرفیت مشخصی برای پذیرش رنگ دارد. پیشرفت در دنیای آرایش دائم صورت به حدی زیاد بوده است که این روزها با استفاده جدیدترین تکنیک های پاک کردن تاتو می توان تاتوها را بدون اینکه اثری از آن باقی بماند پاک کرد. تمامی این تکنیک ها بدون آسیب به پوست بوده و دوره نقاهت کوتاه و مراقبت آسانی دارند.

پاک کردن آسان فیبروز

در تکنیک جدید پاک کردن تاتو پوست به هیچ وجه زخم نمی شود. این تکنیک ها حتی رنگ صورتی، قرمز و بژ را به راحتی از بین می برد و مناسب چشم و لب نیز هست. تنها روشی که با استفاده از آنها می توان تاتوی لب و چشم را پاک کرد در آکادمی اسرا حسینی ارائه می شوند. اسرا حسینی برای ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان عزیز این تکنیک ها را در کنار تنها مستر ریموو دنیا یعنی جوردی جوزف ناپونیلو از ایتالیا گذرانده است تا در تمامی زمینه ها بتواند پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد و سلامت پوست و بدن آن ها را حفظ نماید.

به امید همیشه زیبا بودن زنان باگذشت ایران زمین، با آکادمی اسرا حسینی همراه باشید.

ابروی زیبا

راستی آکادمی اسرا حسینی با بهترین متریال و برترین تکنیک ها به افرادی که شیمی درمانی خود را گذرانده اند یا دچار آلوپسی هستند خدمات صد درصد رایگان ارائه می دهد. لطفا به اطرافیان خود بگویید. ما می دانیم که رنج های آنان هرگز فراموش نمی شود اما می توان با زیباتر کردن آن ها لبخند دوباره را بر لبانشان نشاند. در این مهربانی سهیم باشیم.

چگونه فیبروز ابروی ماندگاری داشته باشیم؟

453
این مطلب مفید بود ؟4211
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی