نوید محمدزاده و وحید جلیلوند

نوید محمدزاده در فیلم جدید برادران جلیلوند

تاریخ انتشار : 8 تیر 1399کد مطلب : 76561زمان مطالعه : 1 دقیقه
شب، داخلی، دیوار فیلم جدید برادران جلیلوند است که نوید محمدزاده در کنار چهره های سرشناس دنیای هنر در آن ایفای نقش میکند.

معرفی فیلم جدید برادران جلیلوند

وحید جلیلوند کارگردان و بازیگر کشورمان که ساخت فیلم بدون تاریخ بدون امضا را در کارنامه هنری اش دارد در تجربه ای جدید این روزها مشغول ساخت فیلم شب، داخلی، دیوار است.

فیلم شب، داخلی، دیوار به تهیه کنندگی علی جلیلوند اردیبهشت ماه وارد مرحله پیش تولید شد و با تکمیل لیست بازیگران به زودی تصویربرداری آن آغاز میشود.

داستان و بازیگران فیلم شب، داخلی، دیوار

وحید جلیلوند که در دو فیلم بدون تاریخ، بدون امضا و چهارشنبه 19 اردیبهشت به موضوعاتی جدی و اجتماعی پرداخته بود بار دیگر در فیلم شب، داخلی، دیوار هم روایتگر داستانی اجتماعی است و تهیه کنندگی این فیلم سینمایی را برادرش علی جلیلوند برعهده دارد.

وحید و علی جلیلوند

داستان فیلم شب، داخلی، دیوار

داستان فیلم جدید برادران جلیلوند درباره زندگی مردی نابینا است که بعد از ورود یک زن با فراز و نشیب های زیادی مواجه میشود و به طور کلی دگرگون میگردد.

بازیگران فیلم برادران جلیلوند

بازیگران فیلم شب، داخلی، دیوار

نوید محمدزاده، دایانا حبیبی، سعید داخ، علیرضا کمالی، دانیال خیری خواه و... بازیگران فیلم جدید برادران جلیلوند را تشکیل میدهند.

نوید محمدزاده و دایانا حبیبی

نوید محمدزاده و دایانا حبیبی بازیگر نقش اصلی مرد و زن قصه فیلم شب، داخلی، دیوار هستند.

نوید محمدزاده و وحید جلیلوند

نوید محمدزاده تجربه همکاری با برادران جلیلوند را در فیلم بدون تاریخ بدون امضا دارد و فیلم شب، داخلی، دیوار دومین تجربه همکاری او با وحید و علی جلیلوند است.

شب، داخلی، دیوار فیلم جدید برادران جلیلوند+ داستان و بازیگران

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی