تست هوش رایگان

یکی از عددها جا افتاده؛ کی میتونه پیداش کنه؟

تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1401کد مطلب : 87074تعداد نظرات : 2 نظر
تنها 5 ثانیه فرصت دارید تا این تست هوش را انجام داده و پاسخ تان را اعلام کنید. آماده اید؟ پس با هم شروع می کنیم.

تست هوش جالب:عدد جا افتاده را پیدا کنید

ماموریت شما در این تست هوش جالب، این است که حدس بزنید در چالش ویروسی که هزاران کاربر شبکه های اجتماعی را درگیر کرده است، چه عددی گم شده است، برای رسیدن به پاسخ صحیح بهتر است آن را جدی بگیرید. به یاد داشته باشید که برای حل آن فقط پنج ثانیه فرصت دارید، در غیر این صورت در آزمون نتیجه ای نخواهید داشت.

اگرچه درست است که ساده به نظر می رسد، اما در واقعیت اینطور نیست. در این چالش‌ جدید بخش سرگرمی نمناک، قرار است جزئیاتی را پیدا کنند که اگر به دقت نگاه نکنیم، مطمئناً از کنارش عبور خواهید کرد. به یاد داشته باشید که انجام این گونه تست های رایگان برای شما بسیار مفید خواهد بود زیرا با انجام هر یک، توانایی های شناختی خود را آزمایش خواهید کرد.

تست هوش

پاسخ تست

اگر جزو گروه منتخبی که موفق به انجام این چالش شده اند نبودید، نگران نباشید، از شما دعوت می کنیم راه حل را ببینید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

تست ریاضی

آیا متوجه شده اید که عددی بین 50 تا 52 گم شده است. نگران نباشید یا احساس بدی نداشته باشید. این کاملاً طبیعی است، زیرا این چالش های ویروسی برای حل شدن به زمان و صبر زیادی نیاز دارند. به یاد داشته باشید که شما باید اعداد را به ترتیب دنبال می‌کردید و عددی که گم شده بود '51' بود.

یکی از عددها جا افتاده؛ کی میتونه پیداش کنه؟

4.31813
این مطلب مفید بود ؟1568245
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
برچسب : تست هوش
2 نظر به ثبت رسیده است
سیدمحسن ساداتی1401-02-26
راحت بود
فقط ۷ ثانیه طول کشید
534
کیان کاظمی1401-02-27
زود پیدا کردم
374
وبگردی