حمله ماهی
اگر تا به حال فکر میکردید ماهی ها جزو موجودات بی آزار و بی خطر هستند، بر خلاف تصورتان گاهی ممکن است یک ماهی حتی عامل مرگ یک انسان باشد.

ماهی که از آب بیرون پرید و مستقیماً وارد گلوی یک مرد شد

اخیراً یک مرد تایلندی تحت عمل جراحی قرار گرفت تا بتوانند ماهی گیر کرده در گلویش را بیرون بیاورند. همه چیز از آن جایی شروع شد که ماهی از داخل آب بیرون پرید و دستِ بر قضا دهانِ مرد در آن زمان باز بود و این ماهی مستقیماً وارد گلوی او شد. شاید تصور این صحنه برای تان شبیه به فیلم های کمدی باشد؛ اما اخبار و گزارشات نشان می دهند که این موضوع کاملا حقیقت دارد.

حمله ماهی به ماهیگیر

چنانچه در بخش سرگرمی نمناک میخوانید، این مرد به خاطر پریدن یک ماهی کوچک داخل گلویش؛ تا مرز خفگی هم پیش رفت، زیرا ماهی راه تنفس او را بسته بود و نمی توانست به درستی نفس بکشد و در حال خفه شدن بود.

این ماهی کوچک تنفس را برای این مرد سخت کرده بود تا اینکه مجبور شدند او را جراحی کنند. جالب اینجاست زمانی که ماهی را بیرون آوردند، بدنش از خون پوشیده شده بود. این عمل یک ساعت طول کشید و مرد بعد از عمل جراحی حال بسیار خوبی پیدا کرد و خیلی سریع هم ریکاوری شد. در واقع احتمال اتفاق مشابه خیلی کم است و برای معدود افرادی در کل دنیا رخ خواهد داد.

حمله هولناک ماهی به ماهیگیر؛ مرد بینوا در حال خفه شدن!

3.510
این مطلب مفید بود ؟73
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی