رفع مشکل بالا نیامدن مخاطبین اینستاگرام

رفع مشکل “مخاطبین اینستاگرام”

کد مطلب : 76501زمان مطالعه : 2 دقیقه
در نسخه های قدیمی اینستاگرام با مراجعه به تنظیمات می توانستیم “مخاطبین اینستاگرام” را ببینیم، اما الان چطور؟! در این گزارش از نمناک با پاسخ این سوال روبرو خواهید شد.

رفع مشکل مخاطبین اینستاگرام

اینستاگرام یکی از برنامه های محبوب فضای مجازی در دنیای امروزه است که در حال حاضر دارای چندین میلیون کاربر از سرتاسر جهان می باشد که روزانه از چند دقیقه تا چند ساعت برای آن وقت سپری می کنند و به همین دلیل این فضای مجازی تبدیل به محل کسب درآمد برخی از پیج های مختلف شده که در کنار تمام نکات خوب و بدی که دارد، بخش درآمدزایی آن برای اکثر کاربران مفید بوده است.

با این حال این شبکه مجازی هر چند مدت آپدیت هایی را برای عموم کاربران خود فراهم می کند که در آن مشکلات نسخه های قبلی برطرف می شود و در کنار آن امنیت کاربران نیز ارتقاع پیدا می کند. اما یکی از مشکلاتی که اخیرا آنرا احساس کرده ایم، مشکل مخاطبین اینستاگرام است که شاید برای هر یک از ما هم اکنون یک سوال باشد که چرا نمی توانیم مخاطبین ثبت شده در گوشی را در برنامه اینستاگرام ببینیم.

اما کمی عقب تر برگردیم! در نسخه های قبلی اینستاگرام زمانیکه به قسمت پروفایل اینستاگرام میرفتیم، می توانستیم از قسمت تنظیمات به مخاطبینی که شماره آنها را در بخش مخاطبان گوشی داشتیم دسترسی پیدا کنیم و این واقعا اتفاق جالبی بود چرا که دوستانمان را سریعتر در این شبکه مجازی پیدا میکردیم و دیگر مشکلی از بابت وقت تلف کردن و امثالهم نداشتیم.

مخاطبین اینستاگرام

اما در طی آپدیت اخیر اینستاگرام دیگر شما نمی توانید به مخاطبینی که در گوشی داشتید و آنها در اینستاگرام حساب کاربری دارند دسترسی پیدا کنید! این تغییر و تحول می تواند بیشتر به دلیل امنیت و حفظ امنیت کاربران توسط اینستاگرام باشد که اخیرا اعمال شد و هنوز هم بازنگشته است! لازم به ذکر است که برخی از مخاطبان و دوستانی که شما شماره آنها را دارید و یا کاربرانی که دوستان شما آنها را فالو کرده اند را می توانید در بخش suggestions اینستاگرام مشاهده کنید که تا حدودی این مشکل را برطرف کرده است.

رفع مشکل بالا نیامدن مخاطبین اینستاگرام ممکن است؟!

2.376
این مطلب مفید بود ؟3541
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی