فیلم پرواز 175

بازیگران فیلم پرواز 175+ داستان و زمان اکران

تاریخ انتشار : 9 بهمن 1402کد مطلب : 91962زمان مطالعه : 2 دقیقه
اطلاعات کامل نخستین فیلم بلند محمدحسین حقیقت با نام پرواز 175 به همراه داستان و بازیگران این فیلم مشاهده میکنید.

فیلم سینمایی پرواز 175 در جشنواره فیلم فجر امسال

جشنواره فیلم فجر همواره عرصه‌ای برای ظهور و کشف فیلم‌سازان مستعد بوده است. امسال 13 کارگردان فیلم‌اولی در چهل‌ودومین جشنواره فیلم فجر به رقابت با یکدیگر می‌پردازند، محمد حسین حقیقت جوان‌ترین کارگردان این دوره جشنواره فجر، نیز امسال با نخستین فیلم بلندش پرواز 175 در این رقابت ها حضور دارد. پرواز 175 ازجمله آثار دفاع مقدسی فجر امسال محسوب می‌شود که در ادامه این بخش از نمناک به معرفی بازیگران، عوامل، زمان اکران در جشنواره فجر، خلاصه داستان و...می پردازیم.

اسامی بازیگران فیلم سینمایی پرواز 175

جمشید هاشم پور، ثریا قاسمی، جعفر دهقان، رضا توکلی، مجید پتکی، اسماعیل خلج، اتابک نادری، یاسین مسعودی، شاهین باباپور، شهناز شهبازی، افشین صالحی، محمد علی البوعلی و محمود حقیقت، لیست بازیگران پرواز 175 را تشکیل میدهند.

ثریا قاسمی

ثریا قاسمی در نمایی از فیلم سینمایی پرواز 175

عوامل فیلم سینمایی پرواز 175

  • کارگردان:محمدحسین حقیقت
  • تهیه کننده:سعید شرفی کیا
  • موسیقی:آریا عظیمی نژاد
  • تدوین:سیامک مهمان دوست
  • طراحی و ترکیب صدا:مهرداد جلو خانی
  • طراحی گریم:سیدجلال موسوی

خلاصه داستان فیلم سینمایی پرواز 175

فیلم سینمایی پرواز 175محصول موسسه تبیان است و مربوط به دفاع مقدس بوده و بخش‌های مربوط به تهران در یک آسایشگاه و فیلمبرداری بیشتر آن در اهواز و آبادان انجام گرفته و به نظر می‌رسد با صحنه‌های جنگی مواجه هستیم.

جمشید هاشم پور

جمشید هاشم پور در فیلم پرواز 175

داستان فیلم پرواز 175 درمورد شهید مفقودالاثری است که انگشترش داخل شکم یک ماهی پیدا می شود و حوادثی رخ می‌دهد تا این انگشتر به دست مادر آن شهید که سال‌ها چشم‌به‌راه خبری از فرزندش است، برسد.

زمان اکران فیلم سینمایی پرواز 175

فیلم سینمایی پرواز 175 در چهل و دومین جشنواره فجر اکران خواهد شد، این فیلم در سانس چهارم روز جمعه 13 بهمن ماه در کاخ جشنواره برج میلاد به نمایش در می آید و پس از آن کارگردان و عوامل گروه در نشست خبری به سوالات خبرنگاران و منتقدین پاسخ خواهند داد.

بازیگران فیلم پرواز 175+ داستان و زمان اکران

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : عکاس محسن بیده / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
برچسب : ثریا قاسمی
وبگردی