غذا با مرغ
گوشت مرغ یکی از اصلی ترین منابع تامین پروتئین بدن است و برای تهیه انواع “غذا با مرغ” می توانید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

طرز تهیه انواع غذا با مرغ :

امروزه با مرغ غذاهای مختلفی تهیه می شود که بعضی از آنها جزء غذاهای مجلسی می باشد و حتما میل نموده اید و ما در این مطلب سعی کردیم در کنار غذاهای معروفی که با مرغ تهیه می شود چندین نمونه غذای جدید که با مرغ طبخ می شود را نیز به شما آموزش دهیم.

غذا با مرغ و برنج:

 زرشک پلو با مرغ :

زرشک پلو با مرغ مهمان خوش طعم و با کلاس سفره های مجالس ایرانی می باشد که طرز تهیه بسیار راحتی دارد.

زرشک پلو با مرغ

برای تهیه زرشک پلو با مرغ کلیک کنید.

ته چین مرغ:

معمولا ته چین با مرغ طبخ می شود که یک غذای اصیل ایرانی فوق العاده برای میهمانی ها می باشد و برای تهیه آن به مرغ، پیاز، برنج، ماست، کره، زرشک، زرده تخم مرغ و زعفران نیاز است.

طرز تهیه ته چین مرغ

برای تهیه ته چین مرغ کلیک کنید. 

باقالی پلو با مرغ:

باقالی پلو بدون شک یکی از بهترین غذاهای مجلسی ایرانی می باشد که در تمام نقاط کشور تهیه می شود و برای تهیه آن تقریبا 90 دقیقه زمان نیاز است و مواد اصلی مورد نیاز برای تهیه آن عبارتند از برنج، مرغ، شوید خشک و باقالا است.

باقالی پلو با مرغ

برای تهیه باقالی پلو با مرغ کلیک کنید. 

بریانی هندی با مرغ:

بریانی هندی یکی از غذاهای معروف هندوستان است که با برنج و گوشت طبخ شده و علاوه بر هندوستان با روشی تقریباً مشابه در کشورهای عربی و جنوب شرقی آسیا نیز تهیه می شود.

بریانی هندی

برای تهیه بریانی هندی کلیک کنید.

ارمنی پلو با بال مرغ:

ارمنی پلو با با بال مرغ یکی از غذاهای بسیار خوشمزه و با خواص زیاد است که در آن از زعفران و برنج که بسیار مقوی می باشند استفاده شده است و غذایی مناسب برای وعده ناهار و شام محسوب میشود. 

غذا با مرغ

برای تهیه ارمنی پلو کلیک کنید.

غذای سریع با مرغ:

پاستا با سس آلفردو و مرغ:

پاستا از جمله معروف ترین غذاهای دنیای آشپزی می باشد که با سس آلفردو و مرغ نیز می توان آن را در 30 دقیقه تهیه و سرو نمود.

غذای سریع با مرغ

برای تهیه پاستا با سس آلفردو و مرغ کلیک کنید.

ناگت مرغ:

ناگت مرغ یا لقمه مرغ یک محصول فراوری شده از گوشت مرغ است که بسیار آسان می توانید این غذای خوشمزه را در خانه تهیه کنید و لذت ببرید.

طرز تهیه غذای سریع با مرغ

برای تهیه ناگت مرغ کلیک کنید. 

مرغ سوخاری:

مرغ سوخاری با وجود اینکه غذای فست فودی به حساب می آید ولی به نسبت بقیه فست فودها سالم تر و خوشمزه تر می باشد. بعضی ها فقط طرفدار مرغ سوخاری رستورانی هستن. اما شما میتونید مرغ سوخاری را با روش ها و طعم های گوناگون با همان طعم بیرون در خانه تهیه کنید. 

مرغ سوخاری

برای تهیه مرغ سوخاری کلیک کنید. 

غذا با مرغ و سیب زمینی:

مرغ معطر با سیب زمینی:

با قرار دادن تکه های متوسط مرغ و سیب زمینی در تابه ای پر از سبزیجات معطر، به غذایی با عطر و بوی بهشتی می رسیم که خوردن آن بسیار لذت بخش است.

غذا با مرغ و سیب زمینی

 برای تهیه مرغ معطر با سیب زمینی کلیک کنید. 

پیراشکی مرغ:

پیراشکی ها از دسته غذاهای متنوع و بسیار پر طرفدار هستند که اگر با مواد ساده تر و در دسترس تر تهیه شوند تهیه ی آنها لذت بیشتری خواهد داشت.

پیراشکی مرغ 

 برای تهیه پیراشکی مرغ کلیک کنید. 

خوراک مرغ:

خوراک مرغ یک خوراک رژیمی و بسیار خوشمزه است و برای تهیه این خوراک خوشمزه سینه مرغ، سیب زمنی، کدو و هویج نیاز است.

خوراک مرغ 

 برای تهیه خوراک مرغ کلیک کنید.  

غذا با مرغ ; لیستی دوست داشتنی از بهترین غذاها با مرغ

3.4704
این مطلب مفید بود ؟479225
برچسب : پیشنهاد غذا
وبگردی